Home
Chess Ratings
Home
FIDE
FIDE
FIDE Honorary Members
FIDE Presidents
Directory
Handbook
Minutes
FIDE Anti-Doping Regulations
Contacts
International Titles
Organizers
Titles
Title Norms
Title Applications
Arbiters / Trainers
Calendar
FIDE Events
Events Archive
Other Tournaments
Calendar Regulations
Ratings
Top Players
All Players
Transfers
Tournaments
Archive
Download
Calculators
Chess Arbiter Records
Karagic, Vlado (CRO)
Chess Profile
Rating Progress Chart
Arbiter records
Arbiter
Event
FRL
Chief
B: Gospodar Turopolja 2024
Apr24
Chief
B: Mali gospodar Turopolja U15 -NE
Apr24
Chief
B: Mali gospodar Turopolja U12 -NE
Apr24
Chief
B: Mali gospodar Turopolja U09 -NE
Apr24
Chief
S: Open Sesvete 2024.
Mar24
Dep. Chief
S: Finale kadetskih liga za kadete i kadetkinje M
Feb24
Dep. Chief
S: Finale kadetskih liga za kadete i kadetkinje Z
Feb24
Chief
R: Projekt Artemida 2024. juniorke
Feb24
Chief
B: 2. memorijal Zeljka Smesnjaka - Gospodar sijecnja 2024.
Feb24
Chief
B: 2. memorijal Zeljka Smesnjaka - Gospodar sijecnja 2024. B-turnir
Feb24
Chief
IX. memorijal Martina Careka - Gospodar studenog 2023. A turnir
Jan24
Chief
R: IX. memorijal Martina Careka - Gospodar studenog 2023. B turnir
Jan24
Chief
B: X.memorijalni turnir Misel Bertusi
Jan24
Chief
B: X. memorijal Misela Bertusija - U12
Jan24
Chief
R: 1. Martinjski sahovski kadetski turnir A turnir
Dec23
Chief
R: 1. Martinjski sahovski kadetski turnir - B turnir
Dec23
Dep. Chief
B: Ekipno seniorsko brzopotezno prvenstvo RH 2023
Dec23
Chief
B: Sahovski turniri Gospodar Sesveta 2023. B turnir
Nov23
Chief
B: Sahovski turniri Gospodar Sesveta 2023. A turnir
Nov23
Dep. Chief
S: 2 liga SZZ Centar 2023. 7-11
Nov23
Chief
B: Gospodar listopada 2023. Memorijal Zoricic i braca Zbasnik A turnir
Nov23
Chief
R: Pozivni turnir mladih Ljetna zavrsnica
Oct23
Dep. Chief
S: Pojedinacno juniorsko prvenstvo Hrvatske do 17
Sep23
Dep. Chief
S: Pojedinacno juniorsko prvenstvo Hrvatske do 19
Sep23
Dep. Chief
S: Pojedinacno juniorsko prvenstvo Hrvatske do 17 F
Sep23
Dep. Chief
S: Pojedinacno juniorsko prvenstvo Hrvatske do 19 F
Sep23
Chief
B: XII. memorijal Milenka Vuckovica
Sep23
Chief
B: B-turnir - Gospodar kolovoza 2023.
Sep23
Chief
R: Mali gospodar kolovoza U-12
Sep23
Chief
R: Sahovski turniri Velika mesa 2023.
Sep23
Chief
B: Cakovec 2023. - Gospodar srpnja 2023.
Aug23
Chief
B: Mali gospodar srpnja U-12
Aug23
Chief
B: Gospodar Karlovca 2023.
Jul23
Chief
B: Mali gospodar Karlovca U-12
Jul23
Chief
B: Mali gospodar travnja 2023. U12
Jun23
Chief
B: Gospodar Svibnja 2023 A turnir
Jun23
Chief
B: Mali gospodar svibnja 2023
Jun23
Chief
B: Mali gospodar travnja 2023. U16
May23
Dep. Chief
S: 2 liga SZZ Centar 2023. 5-6
May23
Chief
B: Gospodar Turopolja 2023.
Apr23
Dep. Chief
S: 2 liga SZZ Centar 2023. 1-4
Apr23
Chief
R: Turnir juniorki (U20)
Feb23
Chief
R: Turnir kadetkinja (U16)
Feb23
Chief
R: Mala Artemida (U12)
Feb23
Chief
B: Gospodar sijecnja 2023
Feb23
Chief
B: Gospodar sijecnja - kadetski turnir U16
Feb23
Chief
B: Mali gospodar sijecnja (U12)
Feb23
Chief
B: IX. MEMORIJALNI TURNIR MISEL BERTUSI
Jan23
Chief
B: Mali Bertusijev memorijal 2022
Jan23
Chief
B: 8. MEMORIJAL MARTIN CAREK Gospodar studenog 2022
Dec22
Chief
B: Mali gospodar studenog
Dec22
Chief
B: Gospodar listopada 2022.
Nov22
Chief
B: Mali gospodar listopada 2022.
Nov22
Chief
S: 2.hrvatska juniorska liga SZZ Centar 5-8
Nov22
Chief
B: SAHOVSKI TURNIR -RUGVICA 2022 Gospodar Rugvice 2022
Oct22
Chief
B: Mali gospodar Rugvice
Oct22
Chief
S: 2.hrvatska juniorska liga SZZ Centar 1-4
Oct22
Dep. Chief
S: Pojedinacno juniorsko prvenstvo Hrvatske do 17 M
Sep22
Dep. Chief
S: Pojedinacno juniorsko prvenstvo Hrvatske do 19 M
Sep22
Dep. Chief
S: Pojedinacno juniorsko prvenstvo Hrvatske do 17 Z
Sep22
Dep. Chief
S: Pojedinacno juniorsko prvenstvo Hrvatske do 19 Z
Sep22
Chief
R: IX. otvoreni sahovski turnir Oluja
Sep22
Arbiter
S: European Amateur Chess Championship 2022 U-1700
Sep22
Dep. Chief
B: Blitz Tournament "Zagreb 2022."
Sep22
Chief
B: XI. memorijal Milenka Vuckovica Gospodar kolovoza 2022.
Sep22
Chief
B: Mali gospodar kolovaoza 2022
Sep22
Chief
B: 1. Memorijal Darka Sveca
Aug22
Chief
B: Gospodar srpnja 2022
Aug22
Chief
B: Mali gospodar srpnja
Aug22
Chief
B: 1.Open Ferdinandovac
Jul22
Chief
B: 1.Memorijal Roberta Sante
Jul22
Chief
B: 1.Memorijal Roberta Sante U12
Jul22
Chief
B: Gospodar lipnja 2022. Gospodar Karlovca
Jul22
Chief
B: Gospodar svibnja 2022
Jun22
Chief
Mali Gospodar svibnja 2022
Jun22
Dep. Chief
S: 31.ekipno prvenstvo Hrvatske u sahu - 1. kadetska liga centar
May22
Dep. Chief
S: Liga kadetkinja SZZ centar
May22
Dep. Chief
S: 2C kadetska liga SZZ centar
May22
Chief
B: Mali gospodar travnja 2022
May22
Chief
B: Mali gospodar travnja 2022 U12
May22
Chief
B: Mali gospodar travnja 2022 U10
May22
Chief
B: Gospodar Turopolja 2022.
Apr22
Chief
B: Mali Gospodar Turopolja 2022
Apr22
Chief
B: Okuje 2022. - Turnir sahovskih nada
Apr22
Chief
R: Mala Artemida 2022
Mar22
Chief
B: Gospodar sijecnja 2022.
Mar22
Chief
B: Mali Gospodar sijecnja 2022
Mar22
Chief
S: Prvenstvo Koprivnicko-krizevacke zupanije
Feb22
Chief
S: Prvenstvo Koprivnicko-krizevacke zupanije zene
Feb22
Chief
R: Projekt Artemida
Feb22
Chief
B: 8. memorijal 'Misel Bertusi'
Jan22
Chief
S: Finale ekipnog prvenstva Hrvatske U16 zene
Jan22
Chief
B: Gospodar studenoga 21
Dec21
Chief
B: Gospodar listopada memorijal 'Zoricic-Zbasnik' '21
Nov21
Chief
B: Gospodar listopada sahovske nade
Nov21
Chief
B: Gospodar rujna 21
Oct21
Chief
B: Gospodar rujna 21 U12
Oct21
Chief
S: Pojedinacno prvenstvo Hrvatske U19
Sep21
Chief
S: Pojedinacno prvenstvo Hrvatske U19 Z
Sep21
Chief
S: Pojedinacno prvenstvo Hrvatske U17
Sep21
Chief
S: Pojedinacno prvenstvo Hrvatske U17 Z
Sep21
Chief
B: Gospodar kolovoza 21
Sep21
Chief
B: Gospodar kolovoza 21 "B"
Sep21
Chief
B: Gospodar kolovoza 21 U12
Sep21
Chief
B: Gospodar srpnja 21
Aug21
Chief
B: Gospodar listopada memorijal 'Zoricic-Zbasnik'
Nov20
Chief
B: Mali gospodar listopada memorijal 'Zoricic-Zbasnik'
Nov20
Chief
B: Mali gospodar rujna
Oct20
Chief
B: Gospodar rujna
Oct20
Chief
B: Gospodar kolovoza
Sep20
Dep. Chief
S: Kadetsko prvenstvo Hrvatske U11
Sep20
Dep. Chief
S: Kadetsko prvenstvo Hrvatske U11 zene
Sep20
Chief
B: Gospodar srpnja
Aug20
Chief
B: Gospodar veljace
Mar20
Chief
B: Gospodar sijecnja
Feb20
Chief
ST: Prvenstvo SK Stari Granicar
Jan20
Chief
BL: 6. memorijal Misel Bertusi - gospodar prosinca
Jan20
Chief
BL: 7. memorijal Martina Careka
Dec19
Dep. Chief
BL: Ekipno brzopotezno prvenstvo Hrvatske
Dec19
Chief
BL: Dan Grubisnog Polja
Dec19
Chief
ST: Kvalifikacije za 1.B ligu
Dec19
Chief
BL: Gospodar listopada
Nov19
Dep. Chief
BL: Gospodar rujna
Oct19
Chief
BL: 8. memorijal Milenko Vuckovic
Sep19
Chief
BL: Gospodar srpnja
Aug19
Chief
BL: Gospodar travnja
Jun19
Chief
BL: Gospodar svibnja
Jun19
Chief
RA: Podravsko-bilogorski gambit U20
Jun19
Chief
RA: Podravsko-bilogorski gambit U14
Jun19
Chief
RA: Podravsko-bilogorski gambit U12
Jun19
Chief
RA: Podravsko-bilogorski gambit U10
Jun19
Chief
BL: Gospodar ozujka
May19
Chief
BL: Gospodar veljace
Mar19
Dep. Chief
ST: 13th FINAL CRO Team Championship - U16
Feb19
Dep. Chief
ST: 13th FINAL CRO Team Championship - Girls U16
Feb19
Dep. Chief
Prvenstvo Hrvatske u ubrzanom sahu za 2018 - kadeti do 08
Jan19
Dep. Chief
Prvenstvo Hrvatske u ubrzanom sahu za 2018 - kadeti do 10
Jan19
Dep. Chief
Prvenstvo Hrvatske u ubrzanom sahu za 2018 - kadeti do 12
Jan19
Dep. Chief
Prvenstvo Hrvatske u ubrzanom sahu za 2018 - kadeti do 14
Jan19
Dep. Chief
Prvenstvo Hrvatske u ubrzanom sahu za 2018 - kadetkinje do 10
Jan19
Dep. Chief
Prvenstvo Hrvatske u ubrzanom sahu za 2018 - kadetkinje do 14
Jan19
Dep. Chief
V. memorijal Misela Bertusija - Gospodar prosinca 2018.
Jan19
Dep. Chief
VI. memorijal Martina Careka
Dec18
Arbiter
27th CRO Team Ch - II. League Centre Boys U20 5-11
Nov18
Chief
Gospodar listopada 2018
Nov18
Chief
35. godina SK Sloboda Mihovljan - Gospodar srpnja 2018
Aug18
Chief
Bljesak OPEN 2018._Kadetsko otvoreno prvenstvo BBZ-e - B-turnir
Aug18
Chief
1.otvoreno amatersko prvenstvo BBZ-e_Bljesak open Garesnica 2018
Aug18
Dep. Chief
V. memorijal Stjepana Vrbana - Gospodar svibnja 2018 (Blitz)
Jun18
Dep. Chief
27th CRO Team Ch - I. League Centre Boys U16 7-9
May18
Chief
Brzopotezni turnir Gospodar travnja 2018
May18
Chief
Finale kupa Koprivnicko-krizevacke zupanije 2018
Apr18
Dep. Chief
Gospodar ozujka 2018
Apr18
Chief
Gospodar veljace 2018
Mar18
Chief
4th Memorial Misel Bertusi (blitz) - Gospodar prosinca 2017
Jan18
Dep. Chief
26th CRO Team Ch - II. League Centre Boys U20 11
Dec17
Dep. Chief
26th CRO Team Ch - II. League Centre Boys U20 5-10
Nov17
Arbiter
26th CRO Team Ch - II. League Centre 9-11
Nov17
Dep. Chief
5. memorijal Martina Careka - Gospodar studenoga 2017
Nov17
Dep. Chief
26th CRO Team Ch - II. League Centre Boys U20 1-4
Oct17
Arbiter
26th CRO Team Ch - II. League Centre 7-8
Oct17
Dep. Chief
9. International tournament Bjelovar Open 2017
Sep17
Dep. Chief
KCFA Youth Chess Festival Crikvenica 2017 Blitz - U16
Sep17
Dep. Chief
KCFA Youth Chess Festival Crikvenica 2017 Rapid - U16
Sep17
Dep. Chief
KCFA URS Blitz turnir Crikvenica 2017
Sep17
Chief
IV . Memorijal Stjepana Vrbana-Gospodar svibnja 2017
Jun17
Dep. Chief
11st FINAL CRO Team Championship - Boys U16
Feb17
Dep. Chief
11st FINAL CRO Team Championship - Girls U16
Jan17
Chief
IV. MEMORIJAL MARTINA CAREKA - Gospodar studenog 2016
Dec16
Dep. Chief
8th Bjelovar Open 2016
Sep16
Dep. Chief
3nd Memorial Stjepan Vrban (Blitz)
Jun16
Arbiter
25th CRO Team Ch - I. League Centre Boys U16 5-9
May16
Arbiter
25th CRO Team Ch - IIIA. League Centre 11
Dec15
Chief
3rd Martin Carek Memorial - Gospodar studenoga (Blitz)
Dec15
Arbiter
25th European Youth Chess Championship 2015 U18 - Open
Nov15
Arbiter
25th CRO Team Ch - IIIA. League Centre 9-10
Nov15
Arbiter
25th CRO Team Ch - IIIA. League Centre 7-8
Oct15
Dep. Chief
7th International chess tournament - Bjelovar Open 2015
Sep15
Chief
4th Memorial Milenko Vuckovic - Gospodar kolovoza 2015
Sep15
Chief
2nd Memorial Stjepan Vrban (Blitz)
Jul15
Dep. Chief
25th CRO Team Ch - IIIA. League Centre 3-6
May15
Sector
25th CRO Team Ch - IIIA. League Centre 1-2
Apr15
Chief
Gospodar sijecnja 2015.
Mar15
Chief
Gospodar sijecnja 2015.
Mar15
Chief
1st Memorial Misel Bertusi - Gospodar Prosinca 2014 (Blitz)
Jan15
Chief
Gospodar listopada 2014 (Blitz)
Dec14
Chief
2nd Martin Carek Memorial - Gospodar studenoga (Rapid)
Dec14
Deputy
23rd CRO Team Ch - II. League Centre (r7-r11)
Nov14
Chief
23rd CRO Team Ch - II- Women Leauge
Oct14
Chief
11th open tournament - Goran Majic Memorial (Rapid)
Oct14
Chief
Gospodar rujna 2014 (Blitz)
Oct14
Chief
3rd Milenko Vuckovic Memorial - Gospodar kolovoza 2014
Sep14
Chief
Chess night in July 2014_01
Aug14
Chief
Chess night in July 2014_02
Aug14
Chief
Chess night in July 2014_03
Aug14
Chief
1st Memorial Stjepan Vrban (Blitz)
Jul14
Chief
Gospodar lipnja 2014 (Blitz)
Jul14
Deputy
23rd CRO Team Ch - II. League Centre (r1-r6)
May14
Deputy
European Senior Team Championship 2014
May14
Chief
Gospodar travnja 2014 (Blitz)
May14
Chief
Gospodar veljace 2014 (Blitz)
Apr14
Chief
Gospodar ozujka 2014 (Blitz)
Apr14
Chief
Gospodar prosinca 2013 (Blitz)
Jan14
Chief
1st Martin Carek Memorial
Dec13
Deputy
22th CRO Team Ch - II. League Centre (r7-r11)
Nov13
Chief
Gospodar listopada 2013 (Blitz)
Nov13
Chief
Gospodar rujna 2013 (Blitz)
Oct13
Chief
Gospodar kolovoza 2013 (Blitz) - 2nd Milenko Vuckovic Memorial
Sep13
Chief
Gospodar lipnja 2013 (Blitz)
Aug13
Arbiter
22th CRO Team Ch - A. League Centre_ Boys U16
Jun13
Deputy
22th CRO Team Ch - A. League Centre_ Boys U16
Jun13
Arbiter
22th CRO Team Ch - II. League Centre (r1-r6)
Jun13
Deputy
22th CRO Team Ch - II. League Centre (r1-r6)
Jun13
Chief
Gospodar travnja 2013 (Blitz)
Jun13
Chief
Gospodar svibnja 2013 (Blitz)
Jun13
Deputy
22th CRO Team Ch Boys U20 - I. League
May13
Chief
Gospodar ozujka 2013 (Blitz)
May13
Chief
Gospodar sijecnja 2013 (Blitz)
Mar13
Chief
Gospodar veljace 2013 (Blitz)
Mar13
Chief
Gospodar godine 2012 (Blitz)
Feb13
Chief
Gospodar studenoga 2012 (Blitz)
Jan13
Deputy
21th CRO Team Ch - III.B1. League Centre (r6-r9)
Dec12
Chief
Gospodar listopada 2012 (Blitz)
Dec12
Chief
9th Open Tournament - Goran Majic Memorial (Blitz)
Oct12
Chief
9th Open Tournament U15 - Goran Majic Memorial (Rapid)
Oct12
Chief
Gospodar rujna 2012 (Blitz)
Oct12
Chief
VIII. OLUJA PETRINJA 2012 (Blitz)
Sep12
Chief
Gospodar kolovoza 2012 (Blitz) - Milenko Vuckovic Memorial
Sep12
Chief
Gospodar svibnja 2012 (Blitz)
Aug12
Chief
Gospodar lipnja 2012
Aug12
Deputy
21th CRO Team Ch - III.B1. League Centre (r1-r5)
Jul12
Chief
Gospodar travnja 2012 (Blitz)
Jul12
Deputy
21th Croatian Championship - Boys U13
Jul12
Deputy
21th Croatian Championship - Boys U15
Jul12
Deputy
21th Croatian Championship - Girls U13
Jul12
Deputy
21th Croatian Championship - Girls U15
Jul12
Chief
Gospodar veljace 2012 (Blitz)
May12
Chief
Gospodar ozujka 2012 (Blitz)
May12
Deputy
6th FINAL CRO Team Championship 2011 - Boys U16
Mar12
Deputy
6th FINAL CRO Team Championship 2011 - Girls U16
Mar12
Chief
Gospodar sijecnja 2012 (Blitz)
Mar12
Deputy
20th CRO Team Ch - A. League Centre_ Boys U16
Jan12
Deputy
20th CRO Team Ch - III.B1. League Centre (r5-r7)
Nov11
Chief
Match Zvonko Babic - Karlo Turk
Sep11
Deputy
20th Croatian Championship - Boys U13
Jul11
Deputy
20th Croatian Championship - Boys U15
Jul11
Deputy
20th Croatian Championship - Girls U13
Jul11
Deputy
20th Croatian Championship - Girls U15
Jul11
Chief
Rating Tournament Rovisce 2011
May11
Deputy
20th CRO Team Ch Boys U20 - II. League Centre
May11
Deputy
20th CRO Team Ch - III.B1. League Centre (r1-r4)
May11
Deputy
19th CRO Team Ch - III.B1. League Centre (r5-r7)
Nov10
Deputy
19th Croatian Championship - Boys U13
Sep10
Deputy
19th Croatian Championship - Boys U15
Sep10
Deputy
19th Croatian Championship - Girls U13
Sep10
Deputy
19th Croatian Championship - Girls U15
Sep10
Deputy
19th CRO Team Ch - A. League Centre_ Boys U16
Jul10
Chief
Rating Tournament Rovisce 2010
May10
Deputy
19th CRO Team Ch - III.B1. League Centre (r1-r4)
May10
Deputy
18th CRO Team Ch - II. League Centre (r7-r11)
Jan10
Deputy
18th CRO Team Championship - Qualification for 2. League Centre 2010
Jan10
Chief
5th International Tournament Bjelovar Open 2009
Nov09
Deputy
18th CRO Team Ch - III.B1. League Centre (r5-r7)
Nov09
Deputy
18th Croatian Championship - Boys U15
Sep09
Deputy
18th Croatian Championship - Girls U15
Sep09
Deputy
18th CRO Team Ch - III.B1. League Centre (r1-r4)
Jul09
Deputy
17th CRO Team Championship - 3B1. League Centre 2008
Jan09
Deputy
4th International Open Tournament Bjelovar 2008
Jan09
Deputy
17th CRO Team Championship-2. Womens League North 2008
Oct08
Deputy
17th European Youth Championship 2007 - Boys U14
Jan08
Deputy
Bjelovar Open 2007
Oct07
Deputy
Bjelovar Open Intl.
Jan07
« go back
Top Players
Top Countries
Top Chart
Players & Arbiters
Transfers
Tournaments
Tournaments Archive
Download Rating List
Rating Calculators
Share this page
© World Chess Federation | Contact us:
admin@fide.com
| Developed and supported by Elista FIDE Office | Ratings questions:
Elista FIDE Office