Chess Arbiter Records
Chojnacki, Wlodzimierz (POL)
     
Personal card Chess Profile
Rating chart  Rating Progress Chart
Arbiter records
 Arbiter Event  FRL
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 08 Jul20
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 10 Jul20
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 13 Jul20
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 20 Jul20
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 08 Jul20
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 10 Jul20
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 13 Jul20
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 20 Jul20
 Dep. Chief 21. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - blitz Jul20
 Dep. Chief 22. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - rapid Jul20
 Dep. Chief 23. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - blitz Jul20
 Dep. Chief 24. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - rapid Jul20
 Dep. Chief 17. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - blitz Jun20
 Dep. Chief 18. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - rapid Jun20
 Dep. Chief 19. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - blitz Jun20
 Dep. Chief 20. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - rapid Jun20
 Dep. Chief 14. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - rapid May20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 08 May20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 13 May20
 Dep. Chief 15. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - blitz May20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 10 May20
 Dep. Chief 9. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - blitz Apr20
 Dep. Chief 10. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - rapid Apr20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 08 Apr20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 13 Apr20
 Dep. Chief 11. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - blitz Apr20
 Dep. Chief 25. Puchar Stoczka "Bialystok 2020" Apr20
 Dep. Chief 22. Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Nauczycieli "Bialystok 2020" Apr20
 Dep. Chief 12. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - rapid Apr20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 10 Apr20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 20 Apr20
 Dep. Chief 13. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - blitz Apr20
 Dep. Chief 5. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - blitz Mar20
 Dep. Chief 6. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - rapid Mar20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 08 Mar20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 13 Mar20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 10 Mar20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 20 Mar20
 Dep. Chief 8. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - rapid Mar20
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2020 - turniej 20. Mar20
 Dep. Chief 38. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2019 - grupa B Feb20
 Assistant 38. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2019 - grupa D Feb20
 Assistant 38. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2019 - grupa D Feb20
 Dep. Chief 1. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - blitz Feb20
 Dep. Chief 2. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - rapid Feb20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 13 Feb20
 Dep. Chief 3. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - blitz Feb20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 10 Feb20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 20 Feb20
 Dep. Chief Champ Bialystok 2020 U-10 Feb20
 Dep. Chief Champ Bialystok 2020 U-20 Feb20
 Dep. Chief 4. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2020" - rapid Feb20
 Dep. Chief Champ Bialystok 2020 Rapid U-10 Feb20
 Dep. Chief Champ Bialystok 2020 Rapid U-14 Feb20
 Dep. Chief Champ Bialystok 2020 Rapid U-20 Feb20
 Dep. Chief Champ Bialystok 2020 Blitz U-10 Feb20
 Dep. Chief Champ Bialystok 2020 Blitz U-14 Feb20
 Dep. Chief Champ Bialystok 2020 Blitz U-20 Feb20
 Dep. Chief 17. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - blitz Jan20
 Dep. Chief 18. runda Grand Prix Bialegostoku "Lata-jesien 2019" - rapid Jan20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 13 Jan20
 Dep. Chief 19. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - blitz Jan20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 10 Jan20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 20 Jan20
 Dep. Chief 20. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - rapid Jan20
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 13 Jan20
 Dep. Chief 38. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2019 - grupa C Jan20
 Dep. Chief 14. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - rapid Dec19
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Jesien 2019 - grupa A Dec19
 Dep. Chief 15. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - blitz Dec19
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 13 Dec19
 Dep. Chief 16. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - rapid Dec19
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 10 Dec19
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 20 Dec19
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 13 Nov19
 Dep. Chief 10. runda Grand Prix Bialegostoku "Lao-jesien 2019" - rapid Nov19
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 10 Nov19
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 20 Nov19
 Dep. Chief 11. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - blitz Nov19
 Dep. Chief 12. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - rapid Nov19
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 10 Nov19
 Dep. Chief XXV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 20 Nov19
 Dep. Chief 13. runda Grand Prix Bialegostoku "Lat0-jesien 2019" - blitz Nov19
 Dep. Chief 5. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - blitz Oct19
 Dep. Chief 6. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - rapid Oct19
 Dep. Chief 7. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - blitz Oct19
 Dep. Chief Eliminacje Strefowe PL-LU Wasilkow 2019 - C09 Oct19
 Dep. Chief Eliminacje Strefowe PL-LU Wasilkow 2019 - C11 Oct19
 Dep. Chief Eliminacje Strefowe PL-LU Wasilkow 2019 - D11 Oct19
 Dep. Chief Eliminacje Strefowe PL-LU Wasilkow 2019 - C13 Oct19
 Dep. Chief Eliminacje Strefowe PL-LU Wasilkow 2019 - D13 Oct19
 Dep. Chief 8. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - rapid Oct19
 Dep. Chief III Indywidualne Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego - blitz 2019 Oct19
 Dep. Chief III Indywidualne Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Kobiet - blitz 2019 Oct19
 Dep. Chief 9. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - blitz Oct19
 Dep. Chief 2. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - rapid Sep19
 Dep. Chief 4. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2019" - rapid Sep19
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2019 - turniej 19. Sep19
 Dep. Chief X Kresowy Festiwal Sokolka 2019 - grupa A Aug19
 Dep. Chief X Kresowy Festiwal Sokolka 2019 - grupa B Aug19
 Dep. Chief X Kresowy Festiwal Sokolka 2019 - grupa C Aug19
 Dep. Chief X Kresowy Festiwal Sokolka 2019 - blitz Aug19
 Dep. Chief 21. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2019" - blitz Jul19
 Arbiter Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2019 - D10 Jul19
 Arbiter Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2019 - D12 Jul19
 Arbiter Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2019 - D16 Jul19
 Arbiter Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2019 - D18 Jul19
 Arbiter Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2019 - C10 Jul19
 Arbiter Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2019 - C14 Jul19
 Arbiter Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2019 - C16 Jul19
 Arbiter Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2019 - C18 Jul19
 Dep. Chief 22. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2019" - rapid Jul19
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 10 Jul19
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 13 Jul19
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 20 Jul19
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 08 Jul19
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 10 Jul19
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 13 Jul19
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIV edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 20 Jul19
 Dep. Chief 23. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2019" - blitz Jul19
 Arbiter Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow PL-LU 2019 - Chlopcy Jul19
 Dep. Chief 24. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2019" - rapid Jul19
 Dep. Chief 11. Memorial Bieluczykow Bialystok 2019 - open Jul19
 Dep. Chief 11. Memorial Bieluczykow Bialystok 2019 - blitz Jul19
 Dep. Chief 11. Memorial Bieluczykow Bialystok 2019 - rapid Jul19
 Dep. Chief 25. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2019" - blitz Jul19
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2019 - OPEN Jun19
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2019 - turniej 18. Jun19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 08 May19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 13 May19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 10 May19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 20 May19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 08 Apr19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 13 Apr19
 Dep. Chief 24. Puchar Stoczka "Bialystok 2019" Apr19
 Dep. Chief 21. Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Nauczycieli "Bialystok 2019" Apr19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 10 Apr19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 20 Apr19
 Dep. Chief Champ Bialystok 2019 Blitz U-10 Mar19
 Dep. Chief Champ Bialystok 2019 Blitz U-14 Mar19
 Dep. Chief Champ Bialystok 2019 Blitz U-20 Mar19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 08 Mar19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 13 Mar19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 10 Mar19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 20 Mar19
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2019 - turniej 17 Mar19
 Dep. Chief Memorial Zamenhofa Bialystok 2018 - grupa A Feb19
 Dep. Chief 2. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2019" - rapid Feb19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 08 Feb19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 13 Feb19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 10 Feb19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 20 Feb19
 Dep. Chief Champ Bialystok 2019 U-10 Feb19
 Dep. Chief Champ Bialystok 2019 U-20 Feb19
 Dep. Chief Champ Bialystok 2019 Rapid U-20 Feb19
 Dep. Chief Champ Bialystok 2019 Rapid U-14 Feb19
 Dep. Chief Champ Bialystok 2019 Rapid U-10 Feb19
 Dep. Chief 18. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2018" - rapid Jan19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 08 Jan19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 13 Jan19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 10 Jan19
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 20 Jan19
 Dep. Chief 21. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2018" - blitz Jan19
 Dep. Chief Memorial Zamenhofa Bialystok 2018 - grupa B Jan19
 Dep. Chief 14. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2018" - rapid Dec18
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Jesien 2018 - grupa B Dec18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 08 Dec18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 13 Dec18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 10 Dec18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 20 Dec18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 10 Nov18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 20 Nov18
 Dep. Chief 10. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2018" - rapid Nov18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 08 Nov18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 13 Nov18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 10 Nov18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 20 Nov18
 Dep. Chief 13. runda Grand Prix Bialegostoku "Lat0-jesien 2018" - blitz Nov18
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2018 - turniej 16. Oct18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 08 Oct18
 Dep. Chief XXIV edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 13 Oct18
 Dep. Chief 9. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-jesien 2018" - blitz Oct18
 Dep. Chief IX Kresowy Festiwal Sokolka 2018 - grupa A Aug18
 Dep. Chief IX Kresowy Festiwal Sokolka 2018 - grupa B Aug18
 Dep. Chief IX Kresowy Festiwal Sokolka 2018 - blitz Aug18
 Dep. Chief Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow -gr. D14 Jul18
 Dep. Chief Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow - gr.D16 Jul18
 Dep. Chief Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow - gr.C12 Jul18
 Dep. Chief Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow - gr.C14 Jul18
 Dep. Chief Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow - gr.C16 Jul18
 Dep. Chief Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow - gr.C18 Jul18
 Dep. Chief II Indywidulane Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Kobiet - blitz 2018 Jul18
 Dep. Chief II Indywidulane Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego - blitz 2018 Jul18
 Dep. Chief 10. Memorial Bieluczykow Bialystok 2018 - grupa B Jul18
 Dep. Chief 10. Memorial Bieluczykow Bialystok 2018 - grupa D blitz Jul18
 Dep. Chief 10. Memorial Bieluczykow Bialystok 2018 - grupa E rapid Jul18
 Dep. Chief 16. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2018" - rapid Jun18
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2018 - grupa A Jun18
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2018 - grupa B Jun18
 Dep. Chief Turniej Kwalifikacyjny do gry w Ekstralidze Juniorow MUKS Stoczek 45 Bialystok - chlopcy Jun18
 Dep. Chief 19. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2018" - blitz Jun18
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIII edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 10 Jun18
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIII edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 13 Jun18
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIII edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 20 Jun18
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIII edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 08 Jun18
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIII edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 10 Jun18
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIII edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 13 Jun18
 Dep. Chief Turniej Mistrzow XXIII edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 20 Jun18
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2018 - turniej 15. Jun18
 Dep. Chief 17. Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Chlopcow do lat 8 "Bialystok 2018" May18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 08 May18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 13 May18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 20 May18
 Dep. Chief 10. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2018" - rapid Apr18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 08 Apr18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 13 Apr18
 Dep. Chief 23. Puchar Stoczka "Bialystok 2018" Apr18
 Dep. Chief 12. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2018" - rapid Apr18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 10 Apr18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 20 Apr18
 Dep. Chief Champ Bialystok 2018 Rapid U-20 Mar18
 Dep. Chief Champ Bialystok 2018 Rapid U-10 Mar18
 Dep. Chief Champ Bialystok 2018 Rapid U-14 Mar18
 Dep. Chief Champ Bialystok 2018 Blitz U-10 Mar18
 Dep. Chief Champ Bialystok 2018 Blitz U-14 Mar18
 Dep. Chief Champ Bialystok 2018 Blitz U-20 Mar18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 08 Mar18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 13 Mar18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 10 Mar18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 20 Mar18
 Dep. Chief 8. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2018" - rapid Mar18
 Dep. Chief 36. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa C Feb18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 08 Feb18
 Dep. Chief 2. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2018" - rapid Feb18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 13 Feb18
 Dep. Chief 3. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2018" - blitz Feb18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 10 Feb18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 20 Feb18
 Dep. Chief Champ Bialystok 2018 U-20 Feb18
 Dep. Chief Champ Bialystok 2018 U-14 Feb18
 Dep. Chief Champ Bialystok 2018 U-10 Feb18
 Dep. Chief 18. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - rapid Jan18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 08 Jan18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 13 Jan18
 Dep. Chief 20. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - rapid Jan18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 10 Jan18
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 20 Jan18
 Arbiter 36. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa D Jan18
 Dep. Chief 36. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa F Jan18
 Dep. Chief 14. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - rapid Dec17
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Jesien 2017 - grupa B Dec17
 Dep. Chief 16. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - rapid Dec17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 08 Dec17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 13 Dec17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 10 Dec17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 20 Dec17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 08 Nov17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 13 Nov17
 Dep. Chief 10. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - rapid Nov17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 10 Nov17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 20 Nov17
 Dep. Chief 11. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - blitz Nov17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 08 Nov17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 13 Nov17
 Dep. Chief 12. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - rapid Nov17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 10 Nov17
 Dep. Chief XXIII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 20 Nov17
 Dep. Chief 13. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - blitz Nov17
 Dep. Chief 5. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - blitz Oct17
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2017 - turniej 13. Oct17
 Dep. Chief 6. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - rapid Oct17
 Dep. Chief Eliminacje Strefowe PL-LU Wasilkow 2017 - C09 Oct17
 Dep. Chief Eliminacje Strefowe PL-LU Wasilkow 2017 - C11 Oct17
 Dep. Chief Eliminacje Strefowe PL-LU Wasilkow 2017 - C13 Oct17
 Dep. Chief Eliminacje Strefowe PL-LU Wasilkow 2017 - D09 Oct17
 Dep. Chief Eliminacje Strefowe PL-LU Wasilkow 2017 - D11 Oct17
 Dep. Chief 8. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - rapid Oct17
 Dep. Chief I Indywidulane Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego - blitz 2017 Oct17
 Arbiter I Indywidulane Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego - blitz 2017 Oct17
 Dep. Chief I Indywidulane Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Kobiet - blitz 2017 Oct17
 Dep. Chief 1. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - blitz Sep17
 Dep. Chief 2. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - rapid Sep17
 Dep. Chief 3. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - blitz Sep17
 Dep. Chief 4. runda Grand Prix Bialegostoku "Lato-Jesien 2017" - rapid Sep17
 Dep. Chief Memorial Bieluczykow Bialystok 2017 - grupa A Aug17
 Dep. Chief VIII Kresowy Festiwal Sokolka 2017 - grupa A Aug17
 Dep. Chief VIII Kresowy Festiwal Sokolka 2017 - grupa B Aug17
 Dep. Chief VIII Kresowy Festiwal Sokolka 2017 - blitz Aug17
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2017 - turniej 12. Jul17
 Arbiter Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow PL-LU 2017 - Dziewczeta Jul17
 Arbiter Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow PL-LU 2017 - Chlopcy Jul17
 Dep. Chief Memorial Bieluczykow Bialystok 2017 -OpenA A Jul17
 Dep. Chief Memorial Bieluczykow Bialystok 2017 - grupa D blitz Jul17
 Dep. Chief Memorial Bieluczykow Bialystok 2017 - grupa B Jul17
 Dep. Chief Memorial Bieluczykow Bialystok 2017 - grupa E rapid Jul17
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2017 - grupa A Jun17
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2017 - grupa B Jun17
 Dep. Chief Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow - D14 Jun17
 Dep. Chief Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow - D18 Jun17
 Dep. Chief Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow - C14 Jun17
 Dep. Chief Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow - C16 Jun17
 Dep. Chief Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow - C18 Jun17
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 13 May17
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 20 May17
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 20 Apr17
 Dep. Chief XXII Puchar Stoczka "Bialystok 2017" Apr17
 Dep. Chief Champ Bialystok 2017 Rapid U-10 Mar17
 Dep. Chief Champ Bialystok 2017 Rapid U-14 Mar17
 Dep. Chief Champ Bialystok 2017 Rapid U-20 Mar17
 Dep. Chief Champ Bialystok 2017 Blitz U-20 Mar17
 Dep. Chief Champ Bialystok 2017 Blitz U-14 Mar17
 Dep. Chief Champ Bialystok 2017 Blitz U-10 Mar17
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 13 Mar17
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 6. runda do lat 20 Mar17
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2017 - turniej 11. Mar17
 Dep. Chief Memorial Zamenhofa Bialystok 2016 - grupa B Feb17
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 13 Feb17
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 5. runda do lat 20 Feb17
 Dep. Chief Champ Bialystok 2017 U-14 Feb17
 Dep. Chief Champ Bialystok 2017 U-20 Feb17
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 13 Jan17
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 4. runda do lat 20 Jan17
 Dep. Chief Memorial Zamenhofa Bialystok 2016 - blitz Jan17
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 13 Dec16
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Jesien 2016 - grupa A Dec16
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Jesien 2016 - grupa B Dec16
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 3. runda do lat 20 Dec16
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 20 Nov16
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 13 Nov16
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 2. runda do lat 20 Nov16
 Dep. Chief XXII edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 1. runda do lat 13 Oct16
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2016 - turniej 10. Sep16
 Dep. Chief Memorial Bieluczykow Bialystok 2016 - grupa A Aug16
 Dep. Chief Memorial Bieluczykow Bialystok 2016 - grupa B Aug16
 Dep. Chief VII Kresowy Festiwal Sokolka 2016 Aug16
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2016 - grupa B Jun16
 Dep. Chief Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2016 - grupa A Jun16
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2016 - turniej 9. Jun16
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2016 - turniej 8. Apr16
 Dep. Chief Memorial Zamenhofa Bialystok 2015 - grupa A Feb16
 Dep. Chief Champ Bialystok 2016 U-10 Feb16
 Dep. Chief Champ Bialystok 2016 U-20 Feb16
 Dep. Chief Memorial Zamenhofa Bialystok 2015 - grupa B Jan16
 Dep. Chief Mini-ELO Bialystok 2015 (7) Oct15
 Arbiter Miedzywojewodzkie Mistrzostw Mlodzikow PL-LU - Chlopcy Oct15
 Arbiter Eliminacje Miedzywojewodzkie PL-LU - C09 Oct15
 Arbiter Eliminacje Miedzywojewodzkie PL-LU - C11 Oct15
 Arbiter Eliminacje Miedzywojewodzkie PL-LU - C13 Oct15
 Arbiter Eliminacje Miedzywojewodzkie PL-LU - D09 Oct15
 Arbiter Eliminacje Miedzywojewodzkie PL-LU - D11 Oct15
 Arbiter Eliminacje Miedzywojewodzkie PL-LU - D13 Oct15
 Deputy VII Memorial Bieluczykow Bialystok 2015 A Aug15
 Deputy VII Memorial Bieluczykow Bialystok 2015 B Aug15
 Arbiter VI Kresowy Festiwal Sokolka 2015 A Aug15
 Deputy Turniej Klasyfikacyjny - Bialystok Wiosna 2015 - grupa A Jun15
 Deputy Turniej Klasyfikacyjny - Bialystok Wiosna 2015 - grupa B Jun15
 Deputy Mini-ELO Bialystok 2015 (6) Jun15
 Arbiter Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy C-12 May15
 Arbiter Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy C-14 May15
 Arbiter Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy D-12 May15
 Arbiter Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy D-14 May15
 Deputy Mini-ELO Bialystok 2015 (5) Apr15
 Deputy Champ Bialystok U-20 2015 Mar15
 Deputy Zamenhof Memo Bialystok A 2014 Feb15
 Deputy Zamenhof Memo Bialystok B 2014 Feb15
 Deputy Turniej Klasyfikacyjny - Bialystok Jesien 2014 - grupa A Dec14
 Deputy Mini-ELO Bialystok 2014 (4) Oct14
 Deputy VI Memorial Bieluczykow Bialystok 2014 A Aug14
 Deputy VI Memorial Bieluczykow Bialystok 2014 B Aug14
 Deputy V Kresowy Festiwal Sokolka 2014 Aug14
 Deputy Turniej Klasyfikacyjny - Bialystok Wiosna 2014 grupa A Jun14
 Deputy Turniej Klasyfikacyjny - Bialystok Wiosna 2014 grupa B Jun14
 Deputy Mini-ELO Bialystok 2014 (3) Jun14
 Deputy Mini-ELO Bialystok 2014 - turniej 2 May14
 Deputy Champ Bialystok U-20 2014 Mar14
 Deputy Zamenhof Memo Bialystok 2013 Feb14
 Deputy Zamenhof Memo Bialystok B 2013 Feb14
 Deputy Turniej Klasyfikacyjny - Bialystok Jesien 2013 Dec13
 Deputy Mini-ELO Bialystok 2013 - turniej 1. Oct13
 Deputy Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow LU - PL C10 Oct13
 Deputy Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow LU - PL D10 Oct13
 Deputy Eliminacje Międzywojewódzkie LU - PL D 11 Oct13
 Deputy Eliminacje Międzywojewódzkie LU - PL C09 Oct13
 Deputy Eliminacje Międzywojewódzkie LU - PL C 11 Oct13
 Deputy IV Kresowy Festiwal Sokolka 2013 Aug13
 Deputy Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2013 Jun13
 Deputy Zamenhof Memo Bialystok 2012 - group A Feb13
 Deputy Champ Bialystok 2013 U-14 Feb13
 Deputy Champ Bialystok 2013 U-20 Feb13
 Deputy Turniej Klasyfikacyjny - Bialystok Jesien 2012 Dec12
 Deputy IV Memorial Bieluczykow 2012 Aug12
 Deputy Turniej Klasyfikacyjny - Bialystok Wiosna 2012 Jul12
 Chief Zamenhof Memo Bialystok 2011- group A Mar12
 Deputy Zamenhof Memo Bialystok 2011 - group B Mar12
 Deputy Champ Bialystok 2012 U-14 Mar12
 Deputy Champ Bialystok 2012 U-20 Mar12
 Deputy Turniej Klasyfikacyjny - Bialystok Jesien 2011 Jan12
 Deputy Mistrzostwa Makroregionu LU-PL - C11 Nov11
 Deputy III Memorial Bieluczykow 2011 grupa B Sep11
 Deputy Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2011 grupa B Jul11
 Deputy 53. OGOLNOPOLSKI TURNIEJ - ZLOTA WIEZA Jul11
 Deputy Ogonopolska Olimpiada Mlodziezy B-14 May11
 Deputy Ogonopolska Olimpiada Mlodziezy G-14 May11
 Deputy Zamenhof Memo Bialystok 2010 group A Mar11
 Deputy Zamenhof Memo Bialystok 2010 group B Mar11
 Deputy Champ Bialystok2011 U-14 Mar11
 Deputy Champ Bialystok2011 U-20 Mar11
 Deputy Class Bialystok Autumn 2010-group B Jan11
 Deputy II Memorial Bieluczykow group A 2010 Sep10
 Deputy II Memorial Bieluczykow group B 2010 Sep10
 Deputy Class Spring Bialystok 2010 group B Jul10
 Deputy Zamenhof Memo Bialystok 2009-B Mar10
 Deputy Champ Bialystok'2010 U-20 Mar10
 Deputy Class Bialystok Autumn 2009 - A Jan10
 Deputy Class Bialystok Autumn 2009 - B Jan10
 Deputy Memorial Bieluczykow group A 2009 Sep09
 Deputy Memorial Bieluczykow group B-2009 Sep09
 Deputy 400 lat miasta Sokolka 2009 Sep09
 Deputy Zamenhof Memo Bialystok 2008 A Apr09
 Deputy Zamenhof Memo Bialystok 2008 B Apr09
 Deputy Champ Bialystok 2009 U-20 Apr09
 Deputy Champ Bialystok 2009 U-14 Apr09
 Deputy District Woj. Podlaskie group A Oct08
 Deputy District Woj. Podlaskie group B Oct08
 Deputy Mistrzostwa Polski Niepelnosprawnych Narzadu Ruchu Oct08
 Deputy Class Bialystok Spring 2008 group A Jul08
 Deputy Class Bialystok Spring 2008 group B Jul08
 Deputy Zamenhof Memo A Bialystok'07 Apr08
 Deputy Zamenhof Memo B Bialystok'07 Apr08
 Deputy Champ Bialystok'08 U-14 Apr08
 Deputy Champ Bialystok'08 U-20 Apr08
 Deputy Class Bialystok Autumn 2007 Jan08
 Deputy Class Bialystok Autumn 2007 group B Jan08
 Deputy Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego grupa B Oct07
 Deputy Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego grupa A Oct07
 Deputy Class Bialystok Spring 2007 Jul07
 Deputy 8th IPCA World Individual Chess Championship - "A" Jul07
 Deputy Championship Bialystok U-20 open Apr07
 Deputy Class Bialystok Autumn 2006 Jan07
 Chief Bialystok Spring 2006 Jul06
 

« go back

Share this page


   facebook    twitter    gplus
©  World Chess Federation    |  Contact us: admin@fide.com   |  Developed and supported by Elista FIDE Office   |   Ratings questions: Elista FIDE Office