PGN | | Event Name | City | Sys | Start | Received | Rated | I |
| | Ciklus turnirjev mladih Kranj - OS Matije Copa Kranj | Kranj | s | 2024-05-10 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 8. turnir Ciklusa mladinskih turnirjev SD Kocevje 2023-24 | Kocevje | s | 2024-05-10 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | 7. memorial Vida Vavpetica - Pospeseni sahovski turnir ob prazniku Obcine Domzale | Domzale | s | 2024-04-13 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Cikel: Pokal Slovenskih zeleznic 2024 4_10 | Ljubljana | s | 2024-04-13 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 7. memorial Vida Vavpetica - Pospeseni sahovski turnir ob prazniku Obcine Domzale 2024 | Domzale | s | 2024-04-14 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | 4. turnir CIKLUSA SAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJSIH 2024 | Ljubljana | s | 2024-04-23 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | Ljubljana Chess Festival 2024 | Ljubljana | s | 2024-04-27 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Drzavna zenska liga 2024 | Posavje | s | 2024-05-16 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 1. zenska liga 2024 | Posavje | s | 2024-05-18 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Smarski ciklus (Smarje - Sap) - maj | Smarje - Sap | s | 2024-05-09 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Drzavna kadetska liga 2024 | Radenci | s | 2024-05-24 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Drzavna kadetska liga 2024 - dekleta | Radenci | s | 2024-05-24 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 4. turnir Dolenjske kadetske sahovske lige 2023-24 | Dolenjske toplice | s | 2024-04-26 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 7. turnir ciklusa SK Stari Mayr Kranj 2024 | Kranj | s | 2024-05-07 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | 8. turnir ciklusa SK Stari Mayr Kranj 2024 | Kranj | s | 2024-05-28 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Cikel: Pokal Slovenskih Zeleznic 2024 5_10 | Ljubljana | s | 2024-05-11 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | Posamicno drzavno prvenstvo slepih in slabovidnih v sahu za leto 2024 | Izola | s | 2024-04-27 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | Gurman 2024 - 17 | Maribor | s | 2024-04-29 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | Gurman 2024 - 18 | Maribor | s | 2024-05-06 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | Serija Torek vedno ob sestih - 17 | Postojna | s | 2024-04-30 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | Ciklus klubskih turnirjev Tomo Zupan - maj | Kranj | s | 2024-05-03 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | European Senior Team Chess Championship 2024 - Section O50 | Catez | s | 2024-05-07 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | European Senior Team Chess Championship 2024 - Section O65 | Catez | s | 2024-05-07 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | Gurman 2024 - 19 | Maribor | s | 2024-05-13 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | RIMEX CIKLUS 2024 - 4.turnir | Ilirska Bistrica | s | 2024-05-12 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 8. Memorialni turnir Zlatka Basagica | Ljubljana | s | 2024-05-01 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 3. Memorialni turnir Nusreta Sivcevica | Ljubljana | s | 2024-05-02 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Zmajckov otroski turnir | Ljubljana | s | 2024-05-03 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Serija "Torek vedno ob sestih" - 18 | Postojna | s | 2024-05-07 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | 46. hitropotezno prvenstvo Pirana - 1-4 | Lucija | s | 2024-05-06 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | Prvak Frama 2024-10 | Fram | s | 2024-05-03 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | Prvak Frama 2024-11 | Fram | s | 2024-05-17 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Prvak Frama 2024-12 | Fram | s | 2024-05-24 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | TURNIR MLADIH KOMENDA 2024 | Komenda | s | 2024-05-11 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | SAHOVSKI TURNIR V POCASTITEV PRAZNIKA OBCINE KOMENDA 2024 | Komenda | s | 2024-05-12 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 7. Destrnik open 2024 | Destrnik | s | 2024-05-25 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Sahovski turnir v pocastitev praznika obcine Trzin 2024 | Trzin | s | 2024-05-12 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Majski hitropotezni turnir 2024 | Stari trg pri Lozu | s | 2024-05-05 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | 5. turnir CIKLUSA SAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJSIH 2024 | Ljubljana | s | 2024-05-28 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Gurman 2024 - 20 | Maribor | s | 2024-05-20 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Hitropotezni turnir SD KRKA Novo mesto 9-2024 | Novo mesto | s | 2024-05-03 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | JESENICE, hitropotezni 5min-MAJ | Jesenice | s | 2024-05-09 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | JESENICE, pospeseni 15min-MAJ | Jesenice | s | 2024-05-16 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | JESENICE, hitropotezni 10min-MAJ | Jesenice | s | 2024-05-23 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | JESENICE, hitropotezni 10min UPOKOJENCI-MAJ | Jesenice | s | 2024-05-29 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Osrednjeslovenska liga mladih 2023-2024 8. turnir | Ljubljana | s | 2024-05-08 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | Turnir v pocastitev obcinskega praznika Menges 2024 | Menges | s | 2024-05-25 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Serija "Torek vedno ob sestih" - 19 | Postojna | s | 2024-05-14 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Mesecni maj 2024 | Maribor | s | 2024-05-10 | 2024-05-21 | N/RTD | Inf. |
| | 46. hitropotezno prvenstvo Pirana - 2-4 | Piran | s | 2024-05-13 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Serija "Torek vedno ob sestih" - 20 | Postojna | s | 2024-05-21 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 2. POP 2023-24 - 6. turnir OS Milojke Strukelj Nova Gorica | Nova Gorica | s | 2024-05-18 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 46. hitropotezno prvenstvo Pirana - 3-4 | Piran | s | 2024-05-20 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Gurman 2024 - 21 | Maribor | s | 2024-05-27 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Sova 2024 - hitropotezni | Maribor | s | 2024-05-29 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 46. hitropotezno prvenstvo Pirana - 4-4 | Piran | s | 2024-05-27 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Serija Torek vedno ob sestih - 21 | Postojna | s | 2024-05-28 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Koroski ciklus maj 2024 | Crna na Koroskem | s | 2024-05-25 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
Tournaments registered for July 2024 (2024-07-01)
|
| | Ciklus turnirjev mladih 2024 - Zakljucni turnir | Kranj | s | 2024-06-07 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 9. turnir Ciklusa mladinskih turnirjev SD Kocevje 2023-24 | Kocevje | s | 2024-06-14 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Smarski ciklus (Smarje - Sap) - junij | Smarje - Sap | s | 2024-06-06 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Ekipno DP do 12 let 2024 | Ptuj | s | 2024-06-08 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Ciklus klubskih turnirjev Tomo Zupan - junij | Kranj | s | 2024-06-14 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 9. turnir CIKLUSA SAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2023-2024 | Ljubljana | s | 2024-05-31 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Deveti hitropotezni turnir SD Caven 2023-24 | Ajdovscina | s | 2024-05-31 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Cikel: Pokal Slovenskih zeleznic 2024 6_10 | Ljubljana | s | 2024-06-01 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 14. Memorial Jozeta Antolinca | Maribor | s | 2024-06-01 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Turnir v oljcniku 2024 | Sv. Peter | s | 2024-06-08 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 5. turnir Dolenjske kadetske lige 2023-24 - turnir A | Mirna pec | s | 2024-05-31 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 5. turnir Dolenjske kadetske lige 2023-24 - turnir B | Mirna pec | s | 2024-05-31 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 5. turnir Dolenjske kadetske lige 2023-24 - turnir C | Mirna pec | s | 2024-05-31 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 5. turnir Dolenjske kadetske lige 2023-24 - turnir D | Mirna pec | s | 2024-05-31 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 8. Pokal Poljanske doline MINERVO 2024 2-5 | Zelezniki | s | 2024-06-01 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
Tournaments registered for August 2024 (2024-08-01)
|
| | Drzavna mladinska liga za leto 2024 | Mala Nedelja | s | 2024-06-29 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | 1. mladinska liga za leto 2024 | Mala Nedelja | s | 2024-06-29 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Drzavna liga mladink 2024 | Mala Nedelja | s | 2024-06-29 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | ILIRSKA BISTRICA OPEN 2024 | Ilirska Bistrica | s | 2024-06-28 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
Tournaments registered for October 2024 (2024-10-01)
|
| | Ekipno pospeseno prvenstvo do 16 let 2024 | Ljubljana | s | 2024-09-06 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Ekipno pospeseno prvenstvo do 16 let 2024 - dekleta | Ljubljana | s | 2024-09-06 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Ekipno pospeseno prvenstvo do 20 let 2024 - dekleta | Ljubljana | s | 2024-09-06 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Ekipno pospeseno prvenstvo do 20 let 2024 | Ljubljana | s | 2024-09-06 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Posamicno pospeseno prvenstvo do 20 let 2024 | Ljubljana | s | 2024-09-07 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Posamicno pospeseno prvenstvo do 20 let 2024 - dekleta | Ljubljana | s | 2024-09-07 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Posamicno hitropotezno prvenstvo do 16 let 2024 | Ljubljana | s | 2024-09-08 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Posamicno hitropotezno prvenstvo do 16 let 2024 - dekleta | Ljubljana | s | 2024-09-08 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Posamicno hitropotezno prvenstvo do 20 let 2024 - dekleta | Ljubljana | s | 2024-09-08 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Posamicno hitropotezno prvenstvo do 20 let 2024 | Ljubljana | s | 2024-09-08 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Ekipno hitropotezno prvenstvo do 16 let 2024 | Ljubljana | s | 2024-09-08 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Ekipno hitropotezno prvenstvo do 16 let 2024 - dekleta | Ljubljana | s | 2024-09-08 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Ekipno hitropotezno prvenstvo do 20 let 2024 - dekleta | Ljubljana | s | 2024-09-08 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | Ekipno hitropotezno prvenstvo do 20 let 2024 | Ljubljana | s | 2024-09-08 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
Tournaments registered for November 2024 (2024-11-01)
|
| | Drzavna clanska liga 2024 | Ljubljana | s | 2024-09-27 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | I. clanska liga vzhod 2024 | Vzhod | s | 2024-09-27 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | I. clanska liga zahod 2024 | Zahod | s | 2024-09-27 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | II. clanska liga zahod 2024 | Zahod | s | 2024-09-27 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
| | II. clanska liga vzhod 2024 | Vzhod | s | 2024-09-27 | 0000-00-00 | N/RTD | Inf. |
Tournament System: r = Round Robin,d = Double RR, s = Swiss, t = Team, m = Match |