PGN | | Event Name | City | Sys | Start | End | Received | I |
Tournaments registered for July 2022 (2022-07-01)
|
| | 9. Otwarty Turniej Grand Prix Torunia Fundacja In Spe 2021-2022 - OPEN A | Torun | s | 2022-06-11 | 2022-06-11 | 2022-06-19 | Inf. |
| | 9. Otwarty Turniej Grand Prix Torunia Fundacja In Spe 2021-2022 - OPEN B | Torun | s | 2022-06-11 | 2022-06-11 | 2022-06-19 | Inf. |
| | 21. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2022" - blitz | Bialystok | s | 2022-06-03 | 2022-06-03 | 2022-06-04 | Inf. |
| | 22. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2022" - rapid | Bialystok | s | 2022-06-10 | 2022-06-10 | 2022-06-10 | Inf. |
| | 23. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2022" - blitz | Bialystok | d | 2022-06-20 | 2022-06-20 | 2022-06-20 | Inf. |
| | 24. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2022" - rapid | Bialystok | s | 2022-06-24 | 2022-06-24 | 2022-06-24 | Inf. |
| | 11.Turniej Grand Prix Suwalk Zima-Wiosna 2022 | Suwalki | s | 2022-06-11 | 2022-06-11 | 2022-06-11 | Inf. |
| | VIII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wolina - Open FIDE | Wolin | s | 2022-06-05 | 2022-06-05 | 2022-06-06 | Inf. |
| | Wielkopolska III Liga Szachowa 2022 Round 9-11 | Ostrow Wielkopolski | r | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-14 | Inf. |
| | Otwarte Grand-Prix Krakowa w szachach blyskawicznych (FIDE) nr 5 | Krakow | s | 2022-06-05 | 2022-06-05 | 2022-06-07 | Inf. |
| | IV Wielkopolska Liga Seniorow grupa A 2022 Round 6 | Poznan | t | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-22 | Inf. |
| | XII Mistrzostwa UKS Pionier 2022 Round 9 | Jastrzebie-Zdroj | r | 2022-06-03 | 2022-06-03 | 2022-06-03 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorek 2022 - D14 | Suwalki | d | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorek 2022 - D16-D18 | Suwalki | r | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2022 - C10 | Suwalki | s | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2022 - C12 | Suwalki | s | 2022-06-17 | 2022-06-18 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2022 - C14 | Suwalki | s | 2022-06-17 | 2022-06-18 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2022 - C16 | Suwalki | r | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2022 - C18 | Suwalki | d | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mini-ELO Bialystok 2022 - turniej 26. | Bialystok | s | 2022-06-04 | 2022-06-05 | 2022-06-05 | Inf. |
| | XIV Memorial Bieluczykow Bialystok 2022 - grupa B | Bialystok | s | 2022-06-26 | 2022-06-28 | 2022-06-28 | Inf. |
| | 36th Voivoda Cup | Legnica | r | 2022-06-01 | 2022-06-07 | 2022-06-08 | Inf. |
| | 257th YMCA Spring 2022-A Round 9-11 | Warszawa | s | 2022-06-03 | 2022-06-24 | 2022-06-27 | Inf. |
| | 258th YMCA Spring 2022-B Round 9-11 | Warszawa | s | 2022-06-02 | 2022-06-23 | 2022-06-27 | Inf. |
| | 259th YMCA Spring 2022-C Round 9-11 | Warszawa | s | 2022-06-01 | 2022-06-22 | 2022-06-27 | Inf. |
| | 260th YMCA Spring 2022-D Round 9-11 | Warszawa | s | 2022-06-07 | 2022-06-21 | 2022-06-27 | Inf. |
| | Grzybowickie Spotkania - Open 01062022 | Zabrze | s | 2022-06-01 | 2022-06-01 | 2022-06-02 | Inf. |
| | Grzybowickie Spotkania - Open 08062022 | Zabrze | r | 2022-06-08 | 2022-06-08 | 2022-06-08 | Inf. |
| | Grzybowickie Spotkania - Open 15062022 | Zabrze | s | 2022-06-15 | 2022-06-15 | 2022-06-15 | Inf. |
| | Grzybowickie Spotkania - Open 22062022 | Zabrze | s | 2022-06-22 | 2022-06-22 | 2022-06-22 | Inf. |
| | Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2022_A Round 8 | Warszawa | s | 2022-05-30 | 2022-05-30 | 2022-06-08 | Inf. |
| | Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2022_A Round 9-11 | Warszawa | s | 2022-06-06 | 2022-06-20 | 2022-06-21 | Inf. |
| | Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2022_B Round 7 | Warszawa | s | 2022-05-31 | 2022-05-31 | 2022-06-08 | Inf. |
| | Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2022_B Round 8-11 | Warszawa | s | 2022-06-07 | 2022-06-28 | 2022-06-28 | Inf. |
| | Kolowka klasyfikacyjna A3 2022 Round 7 | Grodzisk Mazowiecki | r | 2022-06-02 | 2022-06-02 | 2022-06-12 | Inf. |
| | XVII Turniej Szachowy SUDETY | Karpacz | s | 2022-06-05 | 2022-06-12 | 2022-06-18 | Inf. |
| | Turniej kolowy SpĆ³ldzielni Mieszkaniowej Baltyk 2022 Round 5-9 | Gdynia | r | 2022-06-01 | 2022-06-28 | 2022-06-29 | Inf. |
| | Szachowy Tydzien w Przeworsku - Turniej Kolowy GM | Przeworsk | r | 2022-05-30 | 2022-06-05 | 2022-06-14 | Inf. |
| | Z Serca do Szachow (5) turniej A - do 1599 elo. | Sokolka | s | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-12 | Inf. |
| | Ogolnopolskie Mistrzostwa Ziemi Torunskiej w szachach blyskawicznych - do lat 10 | Torun | s | 2022-06-05 | 2022-06-05 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Ogolnopolskie Mistrzostwa Ziemi Torunskiej w szachach blyskawicznych - do lat 18 | Torun | s | 2022-06-05 | 2022-06-05 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Ogolnopolskie Mistrzostwa Ziemi Torunskiej w szachach blyskawicznych - OPEN | Torun | s | 2022-06-05 | 2022-06-05 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Ogolnopolskie Mistrzostwa Ziemi Torunskiej w szachach szybkich - do lat 8 | Torun | r | 2022-06-04 | 2022-06-04 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Ogolnopolskie Mistrzostwa Ziemi Torunskiej w szachach szybkich - do lat 10 | Torun | s | 2022-06-04 | 2022-06-04 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Ogolnopolskie Mistrzostwa Ziemi Torunskiej w szachach szybkich - do lat 18 | Torun | s | 2022-06-04 | 2022-06-04 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Ogolnopolskie Mistrzostwa Ziemi Torunskiej w szachach szybkich - OPEN | Torun | s | 2022-06-04 | 2022-06-04 | 2022-06-19 | Inf. |
| | I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Blyskawicznych o Puchar Kolei Mazowieckich - Grupa OPEN | Otwock | s | 2022-06-05 | 2022-06-05 | 2022-06-05 | Inf. |
| | I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Blyskawicznych o Puchar Kolei Mazowieckich - Grupa IV Kategorii | Otwock | s | 2022-06-05 | 2022-06-05 | 2022-06-05 | Inf. |
| | Szachowy Tydzien w Przeworsku - Grupa A | Przeworsk | s | 2022-06-04 | 2022-06-05 | 2022-06-06 | Inf. |
| | Turniej Szachow Standardowych 16.06 - 18.06 - 19.06. 2022 | Skwierzyna | d | 2022-06-16 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | XXXI Turniej o Puchar Kawki (FIDE) | Warszawa | s | 2022-06-05 | 2022-06-05 | 2022-06-05 | Inf. |
| | XXXII Turniej o Puchar Kawki (FIDE) | Warszawa | s | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-12 | Inf. |
| | XXXIII Turniej o Puchar Kawki (FIDE) | Warszawa | s | 2022-06-19 | 2022-06-19 | 2022-06-20 | Inf. |
| | XXXIV Turniej o Puchar Kawki (FIDE) | Warszawa | s | 2022-06-26 | 2022-06-26 | 2022-06-26 | Inf. |
| | Turniej z okazji Dnia Dziecka do 15 lat | Grodzisk Mazowiecki | s | 2022-06-04 | 2022-06-04 | 2022-06-07 | Inf. |
| | Turniej z okazji Dnia Dziecka do 11 lat | Grodzisk Mazowiecki | s | 2022-06-04 | 2022-06-04 | 2022-06-07 | Inf. |
| | 90-lecia Szkoly Podstawowej im. Tadeusza Kosciuszki w Zbroslawicach | Zbroslawice | s | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-12 | Inf. |
| | Turniej FIDE w Ursusie o Puchar Burmistrza Bogdana Olesinskiego B4 | Warszawa | s | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-12 | Inf. |
| | Turniej FIDE w Ursusie o Puchar Burmistrza Bogdana Olesinskiego C1 | Warszawa | s | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-12 | Inf. |
| | Turniej FIDE w Ursusie o Puchar Burmistrza Bogdana Olesinskiego A10 | Warszawa | r | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-12 | Inf. |
| | Turniej FIDE w Ursusie o Puchar Burmistrza Bogdana Olesinskiego A11 | Warszawa | r | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-12 | Inf. |
| | Turniej FIDE w Ursusie o Puchar Burmistrza Bogdana Olesinskiego A12 | Warszawa | r | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-12 | Inf. |
| | Winterpol Blitz 2022- czerwiec | Jelenia Gora | s | 2022-06-08 | 2022-06-08 | 2022-06-09 | Inf. |
| | 29. Otwarty Turniej Landu Brandenburgii Seniorow od lat 60 | Miedzyzdroje | s | 2022-06-18 | 2022-06-26 | 2022-06-27 | Inf. |
| | Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow MP-PK chlopcy 2022 | Krakow | s | 2022-06-02 | 2022-06-05 | 2022-06-09 | Inf. |
| | Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow MP-PK dziewczynki 2022 | Krakow | s | 2022-06-02 | 2022-06-03 | 2022-06-08 | Inf. |
| | Turniej WKSz-1938 24-th | Wloclawek | s | 2022-06-24 | 2022-06-26 | 2022-06-28 | Inf. |
| | Mistrzostwa Brodnicy w szachach szybkich Grand Prix Kujawiak - turniej nr 9 | Brodnica | s | 2022-06-04 | 2022-06-04 | 2022-06-21 | Inf. |
| | Puchar Solidarnosci w szachach szybkich - Zamosc 2022 | Zamosc | r | 2022-06-11 | 2022-06-11 | 2022-06-11 | Inf. |
| | Blitza FIDE granie w Hetmanie 9_2022 | Warszawa | s | 2022-06-03 | 2022-06-03 | 2022-06-04 | Inf. |
| | XII Memorial Stanislawa Lobaziewicza - Open A do 1800 ELO | Krzeszowice | s | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-12 | Inf. |
| | Szybkie FIDE granie w Hetmanie 10_2022 | Warszawa | s | 2022-06-10 | 2022-06-10 | 2022-06-11 | Inf. |
| | Otwarte Mistrzostwa Skoczka 2022 | Tczew | s | 2022-06-04 | 2022-06-04 | 2022-06-04 | Inf. |
| | JUNOSZYNO 2022 - Grupa Mistrzowska | Junoszyno | r | 2022-06-11 | 2022-06-19 | 2022-06-20 | Inf. |
| | I PUCHAR SAMORZADU ZST USTRON - Turniej 3 | Ustron | r | 2022-05-31 | 2022-05-31 | 2022-06-02 | Inf. |
| | I PUCHAR SAMORZADU ZST USTRON - Turniej 2 | Ustron | s | 2022-05-31 | 2022-05-31 | 2022-06-02 | Inf. |
| | OTWARTE MISTRZOSTWA SKOCZOWA W SZACHACH SZYBKICH | Skoczow | s | 2022-06-04 | 2022-06-04 | 2022-06-04 | Inf. |
| | X PUCHAR ZABIEGO KRAJU - STRUMIEN 2022 - turniej 5 | Strumien | s | 2022-06-18 | 2022-06-18 | 2022-06-19 | Inf. |
| | X PUCHAR ZABIEGO KRAJU - STRUMIEN 2022 - turniej 4 | Strumien | s | 2022-06-18 | 2022-06-18 | 2022-06-19 | Inf. |
| | X PUCHAR ZABIEGO KRAJU - STRUMIEN 2022 - turniej 6 | Strumien | s | 2022-06-19 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | GRAND PRIX LODYGOWICE 2022 - turniej 4 | Wilkowice | s | 2022-06-11 | 2022-06-11 | 2022-06-11 | Inf. |
| | Mistrzostwa Dolnego Slaska Juniorow w szachach klasycznych do lat 18 | Swidnica | s | 2022-06-04 | 2022-06-05 | 2022-06-06 | Inf. |
| | Mistrzostwa Dolnego Slaska Juniorow w szachach klasycznych do lat 16 | Swidnica | s | 2022-06-04 | 2022-06-05 | 2022-06-06 | Inf. |
| | Mistrzostwa Dolnego Slaska Juniorow w szachach klasycznych do lat 14 | Swidnica | s | 2022-06-04 | 2022-06-05 | 2022-06-06 | Inf. |
| | MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - Grupa C1 | Zielona Gora | s | 2022-06-17 | 2022-06-18 | 2022-06-19 | Inf. |
| | IV Otwarte Grand Prix Powiatu Myslenickiego grupa A - Turniej IV | Tokarnia | s | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Szach Krolowi - VI Turniej cyklu 2022 | Lublin | s | 2022-06-11 | 2022-06-11 | 2022-06-18 | Inf. |
| | Grand Prix Juniorow czerwiec 2022 FIDE | Tczew | s | 2022-06-11 | 2022-06-11 | 2022-06-14 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 D13 | Elk | r | 2022-06-03 | 2022-06-05 | 2022-06-07 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C13 | Elk | s | 2022-06-03 | 2022-06-05 | 2022-06-07 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C18 | Elk | s | 2022-06-03 | 2022-06-05 | 2022-06-07 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C15 | Elk | s | 2022-06-03 | 2022-06-05 | 2022-06-07 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C11 | Elk | s | 2022-06-03 | 2022-06-05 | 2022-06-07 | Inf. |
| | Mistrzostwa Dolnego Slaska Juniorow w szachach klasycznych dziewczeta do lat 14 | Swidnica | s | 2022-06-04 | 2022-06-05 | 2022-06-06 | Inf. |
| | 36. Memorial Mistrza Czeslawa Blaszczaka | Wroclaw | s | 2022-06-15 | 2022-06-17 | 2022-06-23 | Inf. |
| | Turniej Przedwakacyjny | Jelenia Gora | s | 2022-06-25 | 2022-06-26 | 2022-06-26 | Inf. |
| | Mistrzostwa Makroregionalne Mlodzikow LB-DS dziewczeta | Drzonkow | s | 2022-06-10 | 2022-06-12 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzostwa Makroregionalne Mlodzikow LB-DS chlopcy | Drzonkow | s | 2022-06-10 | 2022-06-12 | 2022-06-19 | Inf. |
| | III Otwocki Turniej Szachowy FIDE czerwiec 2022 | Otwock | s | 2022-06-11 | 2022-06-11 | 2022-06-11 | Inf. |
| | VI Turniej witominski w szachach szybkich 2022 | Gdynia | s | 2022-06-11 | 2022-06-11 | 2022-06-11 | Inf. |
| | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 Dziewczeta | Pokrzywna | s | 2022-06-06 | 2022-06-12 | 2022-06-18 | Inf. |
| | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 C11-C17 | Pokrzywna | s | 2022-06-06 | 2022-06-12 | 2022-06-18 | Inf. |
| | Mistrzostwa Szczawna Zdroju w szachach szybkich | Szczawno Zdroj | s | 2022-06-11 | 2022-06-11 | 2022-06-15 | Inf. |
| | TK 1600-1800 SP 30 czerwiec 2022 | Olsztyn | s | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-21 | Inf. |
| | Grand Prix Polonii 20 | Wroclaw | s | 2022-06-03 | 2022-06-03 | 2022-06-03 | Inf. |
| | Grand Prix Polonii 21 | Wroclaw | s | 2022-06-10 | 2022-06-10 | 2022-06-22 | Inf. |
| | Grand Prix Polonii 23 | Wroclaw | s | 2022-06-24 | 2022-06-24 | 2022-06-24 | Inf. |
| | Grand Prix Polonii 22 | Wroclaw | s | 2022-06-17 | 2022-06-17 | 2022-06-22 | Inf. |
| | XXVII Miedzynarodowe Mistrzostwa Gorlic grupa B | Gorlice | s | 2022-06-25 | 2022-06-25 | 2022-06-28 | Inf. |
| | XXVII Miedzynarodowe Mistrzostwa Gorlic grupa C | Gorlice | s | 2022-06-25 | 2022-06-25 | 2022-06-28 | Inf. |
| | International Chess Championship of Malopolska 2022, Division A | Krakow | s | 2022-06-16 | 2022-06-19 | 2022-06-22 | Inf. |
| | International Chess Championship of Malopolska 2022, Division B | Krakow | s | 2022-06-16 | 2022-06-19 | 2022-06-22 | Inf. |
| | International Chess Championship of Malopolska 2022, Division C | Krakow | s | 2022-06-16 | 2022-06-19 | 2022-06-22 | Inf. |
| | International Chess Championship of Malopolska 2022, Division D | Krakow | s | 2022-06-16 | 2022-06-19 | 2022-06-22 | Inf. |
| | International Chess Championship of Malopolska 2022, Division E | Krakow | s | 2022-06-16 | 2022-06-19 | 2022-06-22 | Inf. |
| | International Chess Championship of Malopolska 2022, Division F | Krakow | s | 2022-06-16 | 2022-06-19 | 2022-06-22 | Inf. |
| | International Chess Championship of Malopolska 2022, Open Blitz Tournament | Krakow | s | 2022-06-19 | 2022-06-19 | 2022-06-22 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2022 - C11 | Imielin | s | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2022 - C13 | Imielin | s | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2022 - C15 | Imielin | s | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2022 - C18 | Imielin | s | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2022 - D13 | Imielin | s | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2022 - D15 | Imielin | s | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2022 - D18 | Imielin | s | 2022-06-17 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | TURNIEJ SZACHOWY CZTERY PORY ROKU - WIOSNA | Sosnowiec | s | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-12 | Inf. |
| | Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow KP-PO chlopcy | Gdansk | s | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-14 | Inf. |
| | XII Turniej Szachowy o Puchar Firmy EL-BUD - II Grand Prix Wielkopolski w Szachach Szybkich | Dabrowa k. Sremu | s | 2022-06-05 | 2022-06-05 | 2022-06-06 | Inf. |
| | Ogolnopolski turniej druzynowy w szachach | Wagrowiec | t | 2022-06-10 | 2022-06-20 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Gorzycki Festiwal Szachowy'2022 - turniej glowny - III turniej z cyklu GP Wielkopolski w szachach szybkich | Gorzyce Wielkie | s | 2022-06-26 | 2022-06-26 | 2022-06-26 | Inf. |
| | Gorzycki Festiwal Szachowy'2022 - turniej blyskawiczny | Gorzyce Wielkie | s | 2022-06-25 | 2022-06-25 | 2022-06-26 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorow 2022r. C-11 | Sypniewo | s | 2022-06-16 | 2022-06-21 | 2022-06-24 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorow 2022r. C-13 | Sypniewo | s | 2022-06-16 | 2022-06-21 | 2022-06-24 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorow 2022r. C-15 | Sypniewo | s | 2022-06-16 | 2022-06-21 | 2022-06-24 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorow 2022r. C-17 | Sypniewo | s | 2022-06-16 | 2022-06-21 | 2022-06-24 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorow 2022r. D-13 | Sypniewo | s | 2022-06-16 | 2022-06-21 | 2022-06-24 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorow 2022r. D-15 | Sypniewo | s | 2022-06-16 | 2022-06-21 | 2022-06-24 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorow 2022r. D-17 | Sypniewo | r | 2022-06-16 | 2022-06-21 | 2022-06-24 | Inf. |
| | III Turniej FIDE OPEN o Puchar Prezydenta Bydgoszczy | Bydgoszcz | s | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzosztwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorow - Dziewczeta do lat 12 | Bydgoszcz | r | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzosztwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorow - Chlopcy do lat 16-18 | Bydgoszcz | r | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzosztwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorow - Chlopcy do lat 12 | Bydgoszcz | s | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzosztwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorow - Chlopcy do lat 14 | Bydgoszcz | s | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Turniej Szachowy z okazji 40 lecia BKS CHEMIK Bydgoszcz - OPEN A | Bydgoszcz | s | 2022-06-18 | 2022-06-18 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Turniej Szachowy z okazji 40 lecia BKS CHEMIK Bydgoszcz - OPEN B | Bydgoszcz | s | 2022-06-18 | 2022-06-18 | 2022-06-19 | Inf. |
| | XXI Memorial im. Ryszarda Obertowskiego - OPEN A | Swiecie | s | 2022-06-19 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego Juniorek do lat 12 | Gdansk | r | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-14 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego Juniorek do lat 16 i 18 | Gdansk | r | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-14 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego Juniorek do lat 14 | Gdansk | r | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-14 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego Juniorow do lat 12 | Gdansk | s | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-14 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego Juniorow do lat 14 | Gdansk | s | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-14 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego Juniorow do lat 16 | Gdansk | s | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-14 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego Juniorow do lat 18 | Gdansk | r | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-14 | Inf. |
| | II Otwarty Turniej FIDE RAPID o Puchar Dyrektora MGDK w Konskich | Konskie | s | 2022-06-18 | 2022-06-18 | 2022-06-24 | Inf. |
| | I Otwarty Turniej FIDE RAPID o Puchar Dyrektora ZS w Okrzei | Okrzeja | s | 2022-06-19 | 2022-06-19 | 2022-06-26 | Inf. |
| | Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Montessori Farm School - Folwark Bialka | Bialka | s | 2022-06-11 | 2022-06-11 | 2022-06-12 | Inf. |
| | Turniej klasyfikacyjny FIDE z okazji Turnieju Kandydatow FIDE 2022 | Grodzisk Mazowiecki | s | 2022-06-18 | 2022-06-19 | 2022-06-20 | Inf. |
| | XIX Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Biskupca | Biskupiec | s | 2022-06-19 | 2022-06-19 | 2022-06-20 | Inf. |
| | Obornicki Turniej Szachowy 2022 | Oborniki | s | 2022-06-12 | 2022-06-12 | 2022-06-13 | Inf. |
| | Turniej szachowy na I kat. zgloszony do FIDE 18-19.06.2022 | Swidnica | s | 2022-06-18 | 2022-06-19 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Blitza FIDE granie w Hetmanie 10_2022 | Warszawa | s | 2022-06-24 | 2022-06-24 | 2022-06-27 | Inf. |
| | Szach Krolowi - Puchar Lublina - V z cyklu 2022 | Lublin | s | 2022-06-18 | 2022-06-18 | 2022-06-19 | Inf. |
| | I Turniej szachow szybkich w Galeonie (FIDE) | Warszawa | s | 2022-06-18 | 2022-06-18 | 2022-06-18 | Inf. |
| | MISTRZOSTWA WOJEWODZTWA SWIETOKRZYSKIEGO GRUPA C-12 | Sielpia Wielka | s | 2022-06-20 | 2022-06-23 | 2022-06-23 | Inf. |
| | MISTRZOSTWA WOJEWODZTWA SWIETOKRZYSKIEGO GRUPA C-14 | Sielpia Wielka | r | 2022-06-20 | 2022-06-23 | 2022-06-23 | Inf. |
| | MISTRZOSTWA WOJEWODZTWA SWIETOKRZYSKIEGO GRUPA C16-18 | Sielpia Wielka | r | 2022-06-20 | 2022-06-23 | 2022-06-23 | Inf. |
| | XI Memorial Szachowy Michala Sosnickiego, Gr. A | Swidnica | s | 2022-06-25 | 2022-06-25 | 2022-06-27 | Inf. |
| | XI Memorial Szachowy Michala Sosnickiego, Gr. B | Swidnica | s | 2022-06-25 | 2022-06-25 | 2022-06-27 | Inf. |
| | XI Memorial Szachowy Michala Sosnickiego, Gr. D | Swidnica | s | 2022-06-26 | 2022-06-26 | 2022-06-27 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Lodzkiego Juniorow w Szachach Klasycznych 11-18 lat 2022 | Zarzecze | s | 2022-06-16 | 2022-06-18 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojewodztwa Lodzkiego Juniorow w Szachach Blyskawicznych 2022 | Zarzecze | s | 2022-06-19 | 2022-06-19 | 2022-06-20 | Inf. |
| | Turniej OPEN Final Grand Prix ZZSzach 2021-2022 | Koszalin | s | 2022-06-19 | 2022-06-19 | 2022-06-23 | Inf. |
| | Final Grand Prix ZZSzach 2021-2022 | Koszalin | r | 2022-06-19 | 2022-06-19 | 2022-06-23 | Inf. |
| | Turniej Szachowy "PAMIECI KRESOWIAN" | Prabuty | s | 2022-06-25 | 2022-06-25 | 2022-06-29 | Inf. |
| | Mistrzosztwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorow - Dziewczeta do lat 18 | Bydgoszcz | r | 2022-06-11 | 2022-06-12 | 2022-06-19 | Inf. |
| | Turniej o Puchar Ministra Obrony Narodowej w Szachach Szybkich | Brzeg | s | 2022-06-26 | 2022-06-26 | 2022-06-28 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach Szybkich | Brzeg | s | 2022-06-27 | 2022-06-28 | 2022-06-28 | Inf. |
| | Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach Blyskawicznych 2022 | Brzeg | s | 2022-06-27 | 2022-06-27 | 2022-06-28 | Inf. |
| | I Turniej szachow blyskawicznych w Galeonie (FIDE) | Warszawa | r | 2022-06-25 | 2022-06-25 | 2022-06-25 | Inf. |
Tournament System: r = Round Robin,d = Double RR, s = Swiss, t = Team, m = Match |