Home
Chess Tournaments
Home
FIDE
FIDE
FIDE Honorary Members
FIDE Presidents
Directory
Handbook
Minutes
FIDE Anti-Doping Regulations
Contacts
International Titles
Organizers
Titles
Title Norms
Title Applications
Arbiters / Trainers
Calendar
FIDE Events
Events Archive
Other Tournaments
Calendar Regulations
Ratings
Top Players
All Players
Transfers
Tournaments
Archive
Download
Calculators
Tournaments Received for May 2024 Poland
Select country
Afghanistan
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia & Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei Darussalam
Bulgaria
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Chile
China
Chinese Taipei
Colombia
Congo
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
Former YUG Rep of Macedonia
France
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Greece
Guatemala
Guernsey
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
Netherlands Antilles
New Zealand
Nicaragua
Nigeria
Norway
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Romania
Russia
Rwanda
San Marino
Sao Tome and Principe
Scotland
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
South Korea
Spain
Sri Lanka
Sudan
Surinam
Sweden
Switzerland
Syria
Tajikistan
Thailand
Trinidad & Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Tournaments registered for future periods:
June 2024
|
July 2024
|
August 2024
|
September 2024
|
October 2024
|
November 2024
|
December 2024
|
January 2025
|
The total number of registered tournaments: 385
Country:
Poland
PGN
Event Name
City
Sys
Start
Received
Rated
I
AREK - BLITZ IV 2024 - A
Gorzow Wielkopolski
s
2024-04-27
2024-04-29
N/RTD
Inf.
Weekend Przy Szachownicy - Kwiecien 2024
Gorzow Wielkopolski
s
2024-04-13
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXIX edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 8
Bialystok
s
2024-04-20
2024-04-20
N/RTD
Inf.
XXIX edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda do lat 10
Bialystok
s
2024-04-13
2024-04-13
N/RTD
Inf.
XXIX edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 10
Bialystok
s
2024-04-27
2024-04-27
N/RTD
Inf.
XXIX edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda do lat 13
Bialystok
s
2024-04-21
2024-04-21
N/RTD
Inf.
XXIX edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 7. runda open
Bialystok
s
2024-04-14
2024-04-14
N/RTD
Inf.
XXIX edycja Bialostockiej Ligi Szkolnej - 8. runda open
Bialystok
s
2024-04-28
2024-04-28
N/RTD
Inf.
14. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - rapid
Bialystok
s
2024-04-05
2024-04-05
N/RTD
Inf.
15. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - blitz
Bialystok
s
2024-04-12
2024-04-12
N/RTD
Inf.
16. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - rapid
Bialystok
s
2024-04-19
2024-04-19
N/RTD
Inf.
17. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - blitz
Bialystok
s
2024-04-26
2024-04-27
N/RTD
Inf.
Druzynowe Mistrzostwa Wojewodztwa Lubuskiego 2023 - III Liga r5
Wojewodztwo Lubuskie
s
2024-04-21
0000-00-00
N/RTD
Inf.
8. Otwarty Turniej Grand Prix Torunia Fundacja In Spe 2023-2024 - OPEN A
Torun
s
2024-04-13
2024-04-14
N/RTD
Inf.
Druzynowe Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego Seniorow- III Liga 2024 Round 7-8
Gdansk
t
2024-04-07
2024-04-25
Rated
Inf.
Druzynowe Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego Seniorow- IV Liga 2024 Round 7-8
Gdansk
t
2024-04-07
2024-04-25
Rated
Inf.
Turniej Kolowy na Norme Kandydacka Luty Kwiecien 2024 Round 7-10
Skwierzyna
d
2024-04-06
2024-04-28
N/RTD
Inf.
4 Pory Roku - Wiosna z Szachami 2024
Szczecin
s
2024-04-06
2024-04-06
N/RTD
Inf.
Puchar 100-lecia Slaskiego Zwiazku Szachowego
Katowice
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
XI SZACHOWY TURNIEJ PRZYJAZNI POLSKO-WEGIERSKIEJ - GRUPA A - U14
Katowice
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
XI SZACHOWY TURNIEJ PRZYJAZNI POLSKO-WEGIERSKIEJ - GRUPA B - U12
Katowice
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
XI SZACHOWY TURNIEJ PRZYJAZNI POLSKO-WEGIERSKIEJ - GRUPA C - U10
Katowice
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
XI SZACHOWY TURNIEJ PRZYJAZNI POLSKO-WEGIERSKIEJ - GRUPA D - U8
Katowice
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
XXI TURNIEJ SZACHOWY im. WLADYSLAWA BRISSA O TYTUL MISTRZA OSIEDLA "ZLOTE LANY"
Bielsko-Biala
s
2024-04-13
2024-04-13
N/RTD
Inf.
SZACHY Z ORLEM o Puchar Wojta Gminy Kozy - II Turniej 2024 (grupa A - RAPID)
Kozy
s
2024-04-06
2024-04-06
N/RTD
Inf.
SZACHY Z ORLEM o Puchar Wojta Gminy Kozy - II Turniej 2024 (grupa B - BLITZ)
Kozy
s
2024-04-06
2024-04-06
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa LKS PIAST Srem 2024 Round 7-9
Srem
r
2024-04-05
2024-04-20
Rated
Inf.
XVIII SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W SP-1 - MAGNUSIK 2024_2 Round 5-8
Zielona Gora
s
2024-04-04
2024-04-27
Rated
Inf.
XIX Mistrzostwa Polski Sluzb Mundurowych w grze blyskawicznej
Glucholazy
s
2024-04-12
2024-04-12
N/RTD
Inf.
XXIII Mistrzostwa Polski Sluzb Mundurowych
Glucholazy
s
2024-04-10
2024-04-14
Rated
Inf.
XXIV Turniej Szachowy - Dom Kultury Kamienica
Bielsko-Biala
s
2024-04-06
2024-04-06
N/RTD
Inf.
IV SZACHOWE MISTRZOSTWA SENIOROW PANSTW GRUPY WYSZEHRADZKIEJ NA ROK 2024
Ustron-Jaszowiec
s
2024-03-17
2024-04-02
Rated
Inf.
Mini-ELO Suwalki 2024 - turniej 2.
Suwalki
s
2024-04-06
2024-04-07
Rated
Inf.
DMP - IV Liga Szachowa Seniorow PK 2024 Round 6-9
Sedziszow Malopolski
t
2024-04-06
2024-04-13
Rated
Inf.
Olsztynska Szachowa Liga Szkolna 2023-24 - 7 kolejka I liga
Olsztyn
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
DMP - IV Liga Malopolska 2024 Round 1-4
Krakow
r
2024-04-06
2024-04-27
Rated
Inf.
DMP - III Liga Malopolska 2024 Round 1-4
Krakow
r
2024-04-06
2024-04-27
Rated
Inf.
III Turniej Juniorow o Puchar Prezesa Parku Wodnego Trzy Fale w Slupsku
Slupsk
s
2024-04-14
2024-04-14
N/RTD
Inf.
Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow MP-PK chlopcy 2024
Zabawa k. Radlowa
s
2024-04-11
2024-04-16
Rated
Inf.
Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow MP-PK dziewczynki 2024
Zabawa k. Radlowa
s
2024-04-12
2024-04-16
Rated
Inf.
Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Rektora na 120-lecie Politechniki Gdanskiej
Gdansk
s
2024-04-06
2024-04-07
N/RTD
Inf.
Rudzka Wiosna 2024 Open
Ruda Slaska
s
2024-04-12
2024-04-14
Rated
Inf.
Art Cafe - Czeladz 0424
Czeladz
s
2024-04-13
2024-04-14
Rated
Inf.
Turniej klasyfikacyjny w KSz Stilon - ZIMA-WIOSNA 2024 Round 7-9
Gorzow Wielkopolski
s
2024-04-14
2024-04-26
Rated
Inf.
XXX sezon Suwalskiej Szkolnej Ligi Szachowej - Grupa A - OPEN - TURNIEJ 7
Suwalki
s
2024-04-13
2024-04-15
N/RTD
Inf.
GRAND PRIX LODYGOWICE 2024 - turniej 2
Wilkowice
s
2024-04-20
2024-04-20
N/RTD
Inf.
III TURNIEJ SZACHOWY CZTERY PORY ROKU - WIOSNA
Sosnowiec
s
2024-04-21
2024-04-21
N/RTD
Inf.
Wiosenne MINI ELO z LUKKS Miedziana Gora Open
Kostomloty Drugie
s
2024-04-06
2024-04-23
N/RTD
Inf.
Wiosenne MINI ELO z LUKKS Miedziana Gora do lat 14
Cminsk
s
2024-04-06
2024-04-23
N/RTD
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2024 C13
Ilawa
s
2024-04-06
2024-04-09
Rated
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2024 C15
Ilawa
s
2024-04-06
2024-04-09
Rated
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2024 C18
Ilawa
s
2024-04-06
2024-04-09
Rated
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2024 D15
Ilawa
r
2024-04-06
2024-04-09
Rated
Inf.
VII Wojciechowy FIDE Rapid
Serock
s
2024-04-14
2024-04-14
N/RTD
Inf.
LECH Poznan Turniej Klasyfikacyjny na I kategorie II
Poznan
r
2024-03-23
2024-04-07
Rated
Inf.
LECH Poznan Turniej klasyfikacyjny na Kandydata na Mistrza II
Poznan
r
2024-03-23
2024-04-07
Rated
Inf.
Grzybowickie Spotkania
Zabrze
s
2024-04-20
2024-04-21
Rated
Inf.
III Szwajcar z norma na I kategorie szachowa Round 5-9
Kaliska
s
2024-04-27
0000-00-00
N/RTD
Inf.
FIDE rapid WIOSNA z SZACHAMI
Dabrowa Gornicza
s
2024-04-14
2024-04-16
N/RTD
Inf.
FIDE blitz WIOSNA z SZACHAMI
Dabrowa Gornicza
s
2024-04-13
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXIX Miedzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr. B (Juniorzy do lat 16)
Gorlice
s
2024-04-27
2024-04-29
N/RTD
Inf.
XXIX Miedzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr. C (OPEN)
Gorlice
s
2024-04-27
2024-04-29
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w szachach 2024
Wagrowiec
s
2024-04-16
2024-04-25
Rated
Inf.
Festiwal Szachowy na Ursynowie - Grupa FIDE - kwiecien '24
Warszawa
s
2024-04-13
2024-04-14
Rated
Inf.
KPZSzach Oldboys-ch 2024
Wloclawek
s
2024-04-14
2024-04-15
N/RTD
Inf.
PGNiG Termika Druzynowy Puchar Polski w Szachach Blyskawicznych 2024
Katowice
s
2024-04-26
2024-04-27
N/RTD
Inf.
PGNiG Termika Druzynowy Puchar Polski w Szachach Blyskawicznych 2024 - final
Katowice
s
2024-04-26
2024-04-27
N/RTD
Inf.
Turniej z okazji 100-lecia ZSE w Katowicach o Puchar Dyrektora
Katowice
s
2024-04-13
2024-04-13
N/RTD
Inf.
Szach Krolowi - IV Turniej cyklu 2024
Lublin
r
2024-04-06
2024-04-08
N/RTD
Inf.
Szach Krolowi - Zostan Mistrzem B3 2024
Lublin
s
2024-04-20
2024-04-22
Rated
Inf.
IX Turniej kolowy Spoldzielni Mieszkaniowej Baltyk 2024 Round 1-4
Gdynia
r
2024-04-03
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic 2024
Gryfice
s
2024-04-13
2024-04-15
N/RTD
Inf.
5 FIDE turniej w Child Kingdom (RAPID)
Warszawa
s
2024-04-20
2024-04-20
N/RTD
Inf.
5 FIDE turniej w Child Kingdom (BLITZ)
Warszawa
d
2024-04-06
2024-04-06
N/RTD
Inf.
CYKL 4 POR ROKU: WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN KS AZS Wratislavia 2024
Wroclaw
s
2024-04-13
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Otwarte Grand Prix AZS UMK Torun 2024 - turniej 6.
Torun
s
2024-04-05
2024-04-06
N/RTD
Inf.
I Grand Prix Wieliczki - Turniej 8
Wieliczka
s
2024-04-04
2024-04-04
N/RTD
Inf.
Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2024_A Round 1-2
Warszawa
r
2024-04-08
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2024_B Round 1-3
Warszawa
s
2024-04-08
2024-04-24
Rated
Inf.
Grand Prix Turniej nr 3 - OPEN
Zabrze
s
2024-04-02
2024-04-04
N/RTD
Inf.
Grand Prix Juniorow turniej III 2024 FIDE
Tczew
s
2024-04-13
2024-04-13
N/RTD
Inf.
III Dolnoslaska Liga Juniorow 2024
Klodzko
t
2024-04-05
2024-04-10
Rated
Inf.
IV Dolnoslaska Liga Juniorow 2024
Klodzko
t
2024-04-06
2024-04-10
Rated
Inf.
Chess Eagles Vulcan - Edycja Wiosenna Grupa A
Szczecin
s
2024-04-20
2024-04-21
Rated
Inf.
286th YMCA Spring 2024-A Round 1-3
Warszawa
r
2024-04-12
2024-04-28
Rated
Inf.
287th YMCA Spring 2024-B Round 1-3
Warszawa
r
2024-04-11
2024-04-28
Rated
Inf.
288th YMCA Spring 2024-C Round 1-3
Warszawa
r
2024-04-10
2024-04-28
Rated
Inf.
289th YMCA Spring 2024-D Round 1-3
Warszawa
r
2024-04-09
2024-04-28
Rated
Inf.
Grand prix 2024 klubu szachowego E4 Elblag _ turniej 3 (blitz)
Elblag
r
2024-04-06
2024-04-25
N/RTD
Inf.
Grand prix 2024 klubu szachowego E4 Elblag _ turniej 4 (rapid)
Elblag
s
2024-04-07
2024-04-25
N/RTD
Inf.
IV Turniej witominski w szachach szybkich 2024
Gdynia
s
2024-04-13
2024-04-13
N/RTD
Inf.
I Otwarty Turniej Szachowy w Rybnie - o Puchar Wojta Gminy Rybno
Rybno
s
2024-04-20
2024-04-28
N/RTD
Inf.
MOSIR Radzynska Liga Szachowa turniej drugi
Radzyn Podlaski
s
2024-04-05
2024-04-23
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych do lat 12 - OOM Dolny Slask 2024
Walbrzych
s
2024-04-14
2024-04-23
Rated
Inf.
Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych do lat 14 - OOM Dolny Slask 2024
Walbrzych
s
2024-04-14
2024-04-23
Rated
Inf.
Mistrzostwa Polski Juniorek Mlodszych do lat 14 - OOM Dolny Slask 2024
Walbrzych
s
2024-04-14
2024-04-23
Rated
Inf.
Mistrzostwa Polski Juniorek Mlodszych do lat 12 - OOM Dolny Slask 2024
Walbrzych
s
2024-04-14
2024-04-23
Rated
Inf.
GRAND PRIX POLONII WROCLAW - turniej nr 58
Wroclaw
s
2024-04-05
2024-04-06
N/RTD
Inf.
GRAND PRIX POLONII WROCLAW - turniej nr 59
Wroclaw
s
2024-04-12
2024-04-15
N/RTD
Inf.
GRAND PRIX POLONII WROCLAW - turniej nr 60
Wroclaw
s
2024-04-19
2024-04-20
N/RTD
Inf.
GRAND PRIX POLONII WROCLAW - turniej nr 61
Wroclaw
s
2024-04-26
2024-04-27
N/RTD
Inf.
Szachylicki Rapid FIDE IV 2024
Chylice
s
2024-04-14
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorow w Szachach Szybkich - juniorki do lat 18.
Czernikowo
r
2024-04-21
2024-04-23
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorow w Szachach Szybkich - chlopcy do lat 10.
Czernikowo
s
2024-04-21
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorow w Szachach Szybkich - dziewczeta do lat 14.
Czernikowo
s
2024-04-21
2024-04-23
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorow w Szachach Szybkich - chlopcy do lat 14.
Czernikowo
s
2024-04-21
2024-04-23
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorow w Szachach Szybkich - juniorzy do lat 18.
Czernikowo
s
2024-04-21
2024-04-23
N/RTD
Inf.
Druzynowe Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorow w Szachach
Bydgoszcz
s
2024-04-06
2024-04-12
Rated
Inf.
III Turniej AZS o kategorie centralne
Poznan
s
2024-04-20
2024-04-21
Rated
Inf.
Columbus Energy Mistrzostwa Polski Amatorow - do 1580 FIDE
Sianozety
s
2024-04-13
2024-04-24
Rated
Inf.
Columbus Energy Mistrzostwa Polski Amatorow - do 1820 FIDE
Sianozety
s
2024-04-13
2024-04-24
Rated
Inf.
Columbus Energy Mistrzostwa Polski Amatorow - do 2100 FIDE
Sianozety
s
2024-04-13
2024-04-24
Rated
Inf.
Blitz Open podczas Mistrzostw Polski Amatorow
Sianozety
s
2024-04-14
2024-04-15
N/RTD
Inf.
Rapid Open podczas Mistrzostw Polski Amatorow
Sianozety
s
2024-04-20
2024-04-24
N/RTD
Inf.
Blitz Krol i Krolowa 3
Gdansk
s
2024-04-12
2024-04-26
N/RTD
Inf.
Blitz Krol i Krolowa 4
Gdansk
d
2024-04-26
2024-04-29
N/RTD
Inf.
Szybkie FIDE granie w Hetmanie 7_2024
Warszawa
s
2024-04-05
2024-04-09
N/RTD
Inf.
Charytatywny Turniej Szachowy Zagraj w szachy dla autyzmu
Lodz
s
2024-04-13
2024-04-22
N/RTD
Inf.
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespolu Szkolno-Przedszkolnego w Raciechowicach z okazji 100-lecia Szkoly OPEN
Raciechowice
s
2024-04-13
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Polski Seniorow w Szachach na 2024 rok
Szklarska Poreba
s
2024-04-15
2024-04-24
Rated
Inf.
Mistrzostwa Polski Seniorow w Szachach na 2024 rok grupa 66-75
Szklarska Poreba
s
2024-04-15
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Polski Seniorow w Szachach na 2024 rok grupa od 76 lat
Szklarska Poreba
s
2024-04-15
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Otwarte Mistrzostwa Pruszkowa - Turniej Open
Pruszkow
s
2024-04-20
2024-04-23
N/RTD
Inf.
Otwarte Mistrzostwa Pruszkowa - Turniej dzieci do lat 10
Pruszkow
s
2024-04-20
2024-04-21
N/RTD
Inf.
WIOSENNY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - Grupa A
Wroclaw
s
2024-04-13
2024-04-15
Rated
Inf.
WIOSENNY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - Grupa B
Wroclaw
s
2024-04-13
2024-04-15
Rated
Inf.
Szybkie FIDE granie w Hetmanie 8_2024
Warszawa
s
2024-04-19
2024-04-20
N/RTD
Inf.
Grand Prix Powiatu Tczewskiego turniej II 2024 FIDE
Tczew
s
2024-04-28
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Memorial ks. Ludomira Lissowskiego w szachach 2024
Sierpc
s
2024-04-20
2024-04-21
N/RTD
Inf.
DMP - III Liga Juniorow PK 2024
Lubenia
t
2024-04-25
2024-04-29
N/RTD
Inf.
XXIII Turniej o Puchar Dyrektora Lubartowskiego Osrodka Kultury
Lubartow
r
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
XI Turniej Szachow Blyskawicznych o Puchar Dyrektora MOSiR
Lubartow
s
2024-04-26
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Mazowsza Juniorow 2024 - do lat 9
Wasewo
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Mazowsza Juniorow 2024 - do lat 11
Wasewo
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Mazowsza Juniorow 2024 - do lat 13
Wasewo
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Mazowsza Juniorow 2024 - do lat 15
Wasewo
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Mazowsza Juniorow 2024 - do lat 18
Wasewo
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
IV Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2024
Gdynia
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
I Puchar Prezesa LSM w Lowiczu w szachach klasycznych - GRUPA A (1600-2200)
Lowicz
s
2024-04-12
2024-04-21
Rated
Inf.
Wiosenny Zoliborski turniej szachow szybkich FIDE dla Pan i Panow powyzej 50 lat 2024
Warszawa
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Mala Norma FIDE IV 2024- pula nagrod 1200 zl
Chylice
s
2024-04-27
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XVI Otwocki Turniej Szachowy FIDE
Otwock
s
2024-04-28
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Blitza FIDE granie w Hetmanie 7_2024
Warszawa
s
2024-04-26
2024-04-27
N/RTD
Inf.
Olawa Spring Chess Classic 2024 - Grupa A
Olawa
r
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wojta Gminy Szczytno
Olszyny
s
2024-04-28
2024-04-28
N/RTD
Inf.
KWIETNIOWY TURNIEJ POLONII WROCLAW
Wroclaw
s
2024-04-20
2024-04-21
Rated
Inf.
Zdobywamy kategorie 2.0 - Grupa A
Czciradz
r
2024-04-20
2024-04-23
Rated
Inf.
Zdobywamy kategorie 2.0 - Grupa B
Czciradz
s
2024-04-20
2024-04-23
Rated
Inf.
IV Memorial Tadeusza Dwornika
Krakow
s
2024-04-27
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Dolnoslaski final szachow druzynowych LZS Zlota Wieza 2024
Nowa Bystrzyca
t
2024-04-26
2024-04-28
N/RTD
Inf.
Tournaments registered for June 2024 (
2024-06-01
)
AREK - BLITZ V 2024 - A
Gorzow Wielkopolski
s
2024-05-25
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Weekend Przy Szachownicy - Maj 2024
Gorzow Wielkopolski
s
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Mistrzow XXIX edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 8
Bialystok
r
2024-05-26
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Mistrzow XXIX edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 10
Bialystok
r
2024-05-26
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Mistrzow XXIX edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 13
Bialystok
r
2024-05-26
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Mistrzow XXIX edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczeta do lat 20
Bialystok
r
2024-05-26
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Mistrzow XXIX edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 08
Bialystok
r
2024-05-26
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Mistrzow XXIX edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 10
Bialystok
r
2024-05-26
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Mistrzow XXIX edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 13
Bialystok
r
2024-05-26
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Mistrzow XXIX edycji Bialostockiej Ligi Szkolnej - Chlopcy do lat 20
Bialystok
r
2024-05-26
0000-00-00
N/RTD
Inf.
18. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - rapid
Bialystok
s
2024-05-10
0000-00-00
N/RTD
Inf.
19. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - blitz
Bialystok
s
2024-05-17
0000-00-00
N/RTD
Inf.
20. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - rapid
Bialystok
s
2024-05-24
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Druzynowe Mistrzostwa Wojewodztwa Lubuskiego 2023 - III Liga r 6
Wojewodztwo Lubuskie
s
2024-05-12
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Druzynowe Mistrzostwa Slaska Seniorow - Ekstraliga 2024 Round 7-9
Chorzow
r
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Druzynowe Mistrzostwa Slaska Seniorow - I Liga 2024 Round 7-9
Chorzow
s
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
9. Otwarty Turniej Grand Prix Torunia Fundacja In Spe 2023-2024 - OPEN A
Torun
s
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
9. Otwarty Turniej Grand Prix Torunia Fundacja In Spe 2023-2024 - OPEN B
Torun
s
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Druzynowe Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego Seniorow- III Liga 2024 Round 9-10
Gdansk
t
2024-05-12
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Druzynowe Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego Seniorow- IV Liga 2024 Round 9-10
Gdansk
t
2024-05-12
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Druzynowe Mistrzostwa Polski - III Liga Juniorow 2024 (wojewodztwo slaskie)
Chorzow
r
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
X Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wolina - Open Fide
Wolin
s
2024-05-26
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Swietokrzyska Liga Szachowa 2024 - Turniej II (A)
Kielce
s
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
III Wielkopolska Liga Seniorow 2024 Round 7-9
Slesin
t
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Wielkopolska IV Liga Seniorow gr B w sezonie 2024 Round 9-11
Slesin
t
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XVI OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA
Strumien
s
2024-05-24
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XVIII SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W SP-1 - MAGNUSIK 2024_2 Round 9
Zielona Gora
s
2024-05-09
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXV OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WOJTA GMINY LODYGOWICE
Lodygowice
s
2024-05-03
0000-00-00
N/RTD
Inf.
III Malopolska Liga Juniorow 2024 Round 5-9
Krakow
r
2024-05-09
0000-00-00
N/RTD
Inf.
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIE ORAZ NA TYTUL KM - MAJ 2024
Strumien
s
2024-05-04
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Wielkopolska Liga Seniorow IVa - 2024 Round 6-7
Poznan
t
2024-05-19
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXIV Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Nauczycieli "Bialystok 2024"
Bialystok
s
2024-05-04
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Galeria Jurowiecka Bialystok 2024 - turniej 3.
Bialystok
s
2024-05-25
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2024 - grupa B
Bialystok
s
2024-04-29
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Klasyfikacyjny Bialystok Wiosna 2024 - grupa A
Bialystok
s
2024-04-29
0000-00-00
N/RTD
Inf.
DMP - IV Liga Malopolska 2024 Round 5-9
Krakow
s
2024-05-25
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Szachach Standardowych 2024
Lazy
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXX sezon Suwalskiej Szkolnej Ligi Szachowej - Grupa A - OPEN - TURNIEJ 8
Suwalki
s
2024-05-25
0000-00-00
N/RTD
Inf.
III Wielkopolska Liga Juniorow 2024
Slesin
t
2024-04-27
0000-00-00
N/RTD
Inf.
II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Slupskiego w Szachach Szybkich o Puchar Starosty Slupskiego
Slupsk
s
2024-05-26
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mini-ELO Bialystok 2024 - turniej 32.
Bialystok
s
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Festiwal Szachowy na Ursynowie - Grupa FIDE - maj '24
Warszawa
s
2024-05-25
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Szach Krolowi - Zostan Mistrzem A3 2024
Lublin
s
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
IX Turniej kolowy Spoldzielni Mieszkaniowej Baltyk 2024 Round 5-6
Gdynia
r
2024-05-08
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Czesciowka na kandydata 6 FIDE
Plock
s
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2024_A Round 3-4
Warszawa
r
2024-04-29
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2024_A Round 5-8
Warszawa
r
2024-05-06
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2024_B Round 4-7
Warszawa
s
2024-05-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej z okazji Swieta Konstytucji 3. Maja Koscian 2024
Koscian
s
2024-05-03
0000-00-00
N/RTD
Inf.
286th YMCA Spring 2024-A Round 4-7
Warszawa
r
2024-05-03
0000-00-00
N/RTD
Inf.
287th YMCA Spring 2024-B Round 4-7
Warszawa
r
2024-05-02
0000-00-00
N/RTD
Inf.
288th YMCA Spring 2024-C Round 4-8
Warszawa
r
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
289th YMCA Spring 2024-D Round 4
Warszawa
r
2024-04-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
289th YMCA Spring 2024-D Round 5-8
Warszawa
r
2024-05-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Pawlowicki Polmaraton Szachowy o Puchar Dyrektora Gminnego Osrodka Sportu do 2100 (do FIDE)
Pawlowice
s
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
2024 GCT Superbet Poland Rapid and Blitz - Rapid
Warszawa
r
2024-05-08
0000-00-00
N/RTD
Inf.
2024 GCT Superbet Poland Rapid and Blitz - Blitz
Warszawa
d
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
2024 GCT Superbet Poland Rapid and Blitz - Tiebreak (2 Players)
Warszawa
d
2024-05-12
0000-00-00
N/RTD
Inf.
2024 GCT Superbet Poland Rapid and Blitz - Tiebreak
Warszawa
r
2024-05-12
0000-00-00
N/RTD
Inf.
I Gambit Lowicki - Grupa OPEN
Lowicz
s
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Rapid Krol i Krolowa 1
Gdansk
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej klasyfikacyjny w Ciechanowie - FIDE STANDARD OPEN A 2024.05
Ciechanow
s
2024-05-04
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej klasyfikacyjny w Ciechanowie - STANDARD OPEN B 2024.05
Ciechanow
s
2024-05-04
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej blyskawiczny w Ciechanowie - FIDE BLITZ 2024.05
Ciechanow
s
2024-05-04
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXXVII Turniej Szachowy SzachMatek
Warszawa
s
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2024 - D9
Zory
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2024 - C9
Zory
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2024 - D11
Zory
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2024 - D13
Zory
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2024 - D15
Zory
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2024 - D18
Zory
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2024 - C11
Zory
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2024 - C13
Zory
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2024 - C15
Zory
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Indywidualne Mistrzostwa Slaska Juniorow w Szachach Klasycznych 2024 - C18
Zory
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Szachowy z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja (FIDE)
Lublin
s
2024-05-19
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Otwarty turniej w szachach blyskawicznych z okazji Swieta Konstytucji 3 maja 2024
Sepolno Krajenskie
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Final Mistrzostw Polski Niewidomych i Slabowidzacych w szachach 2024
Ustron
r
2024-04-27
0000-00-00
N/RTD
Inf.
VI Memorial Szachowy prof. Jozefa Marcinkiewicza T.A
Janow
s
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
II Otwarte Mistrzostwa UKS Sparta Bialoleka w szachach szybkich
Warszawa
s
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
II Otwarte Mistrzostwa UKS Sparta Bialoleka w szachach blyskawicznych
Warszawa
s
2024-05-12
0000-00-00
N/RTD
Inf.
GRAND PRIX LODYGOWICE 2024 - turniej 3
Wilkowice
s
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXVI PITS-Wapno-2024 A
Wapno
s
2024-05-03
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Szachowy WDZYDZE 2024
Wdzydze
d
2024-04-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Szybkie FIDE granie w Hetmanie 9_2024
Warszawa
s
2024-05-10
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Szybkie FIDE granie w Hetmanie 10_2024
Warszawa
s
2024-05-17
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Blitza FIDE granie w Hetmanie 8_2024
Warszawa
s
2024-05-24
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Zlota Iglica 2024 - Grupa A
Wroclaw
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Szach Krolowi - Zostan Mistrzem B4 2024
Lublin
s
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Szach Krolowi - V Turniej cyklu 2024
Lublin
s
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
6 FIDE turniej w Child Kingdom (BLITZ)
Warszawa
s
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
6 FIDE turniej w Child Kingdom (RAPID)
Warszawa
s
2024-05-25
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej klasyfikacyjny 1600-1800 maj 2024 SP 25
Olsztyn
s
2024-05-02
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej klasyfikacyjny 1800 plus maj 2024 SP 25
Olsztyn
s
2024-05-02
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Majowy - Czeladz 0524
Czeladz
s
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
VI Memorial Szachowy Salo Landaua - grupa A
Swidnica
s
2024-05-12
0000-00-00
N/RTD
Inf.
VI Memorial Szachowy Salo Landaua - grupa B (do lat 13)
Swidnica
s
2024-05-12
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Grand Prix Juniorow turniej IV 2024 FIDE
Tczew
s
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Otwarte Mistrzostwa Malopolski w Szachach Szybkich P'30
Skrzyszow
s
2024-05-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
INDUSTRIA Swietokrzyski Festiwal Szachowy 2024 - Turniej A (od 1400 PZSzach)
Kielce
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
INDUSTRIA Swietokrzyski Festiwal Szachowy 2024 - Turniej B (Youth & Kids)
Kielce
s
2024-05-02
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Webski Turniej Blyskawiczny 2024
Lazy
s
2024-05-04
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Szachy w DC3D
Wroclaw
s
2024-05-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
MOSIR Radzynska Liga Szachowa Fide turniej trzeci
Radzyn Podlaski
s
2024-05-03
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Ogolnopolska Szachowa Olimpiada Dzieci i Mlodzikow do lat 9
Poronin
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Ogolnopolska Szachowa Olimpiada Dzieci i Mlodzikow do lat 11
Poronin
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
VII Miedzynarodowa Tatrzanska Wiosna Szachowa OPEN
Poronin
s
2024-05-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
VII Miedzynarodowa Tatrzanska Wiosna Szachowa Rapid
Poronin
s
2024-05-04
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Szachus BLITZ CUP
Olsztyn
s
2024-05-12
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Tournaments registered for July 2024 (
2024-07-01
)
AREK - BLITZ VI 2024 - A
Gorzow Wielkopolski
s
2024-06-22
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Weekend Przy Szachownicy - Czerwiec 2024
Gorzow Wielkopolski
s
2024-06-08
0000-00-00
N/RTD
Inf.
21. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - blitz
Bialystok
s
2024-06-03
0000-00-00
N/RTD
Inf.
22. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - rapid
Bialystok
s
2024-06-10
0000-00-00
N/RTD
Inf.
23. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - blitz
Bialystok
s
2024-06-14
0000-00-00
N/RTD
Inf.
24. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - rapid
Bialystok
s
2024-06-21
0000-00-00
N/RTD
Inf.
25. runda Grand Prix Bialegostoku "Zima-Wiosna 2024" - blitz
Bialystok
s
2024-06-28
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXIII Ogolnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa A (do lat 8)
Gliwice
s
2024-06-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXIII Ogolnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa B (do lat 10)
Gliwice
s
2024-06-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXIII Ogolnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa C (do lat 13)
Gliwice
s
2024-06-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXIII Ogolnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa D (do lat 16)
Gliwice
s
2024-06-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XII PUCHAR ZABIEGO KRAJU - STRUMIEN 2024 - turniej 6
Strumien
s
2024-06-16
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XII PUCHAR ZABIEGO KRAJU - STRUMIEN 2024 - turniej 5
Strumien
s
2024-06-15
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XII PUCHAR ZABIEGO KRAJU - STRUMIEN 2024 - turniej 4
Strumien
s
2024-06-15
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XX MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - Turniej szachow szybkich
Lazy
s
2024-06-23
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mini-ELO Suwalki 2024 - turniej 3.
Suwalki
s
2024-06-15
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2024 - C18
Suprasl
s
2024-05-31
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2024 - C16
Suprasl
s
2024-05-31
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2024 - C14
Suprasl
s
2024-05-31
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorow 2024 - C12
Suprasl
s
2024-05-31
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorek 2024 - D18
Suprasl
s
2024-05-31
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorek 2024 - D16
Suprasl
s
2024-05-31
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorek 2024 - D14
Suprasl
s
2024-05-31
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Juniorek 2024 - D12
Suprasl
s
2024-05-31
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Mlodzikow 2024 - C10
Suprasl
s
2024-06-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Mlodzikow 2024 - C08
Suprasl
s
2024-06-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Mlodziczek 2024 - D10
Suprasl
s
2024-06-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Wojewodztwa Podlaskiego Mlodziczek 2024 - D08
Suprasl
s
2024-06-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Wielkopolska Liga Seniorow IVa - 2024 Round 8-9
Poznan
t
2024-06-23
0000-00-00
N/RTD
Inf.
SZACHOWE PORY ROKU W ZYWCU - TURNIEJ WIOSENNY 2024 dla dzieci i mlodziezy
Zywiec
s
2024-06-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
SZACHOWE PORY ROKU W ZYWCU - TURNIEJ WIOSENNY 2024 OPEN
Zywiec
s
2024-06-02
0000-00-00
N/RTD
Inf.
OGOLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ZIEMI TORUNSKIEJ W SZACHACH BLYSKAWICZNYCH 2024- DO LAT 18
Torun
s
2024-06-09
0000-00-00
N/RTD
Inf.
OGOLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ZIEMI TORUNSKIEJ W SZACHACH BLYSKAWICZNYCH 2024- DO LAT 8
Torun
s
2024-06-09
0000-00-00
N/RTD
Inf.
OGOLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ZIEMI TORUNSKIEJ W SZACHACH BLYSKAWICZNYCH 2024- OPEN
Torun
s
2024-06-09
0000-00-00
N/RTD
Inf.
OGOLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ZIEMI TORUNSKIEJ W SZACHACH SZYBKICH 2024- OPEN
Torun
s
2024-06-08
0000-00-00
N/RTD
Inf.
OGOLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ZIEMI TORUNSKIEJ W SZACHACH SZYBKICH 2024- DO LAT 18
Torun
s
2024-06-08
0000-00-00
N/RTD
Inf.
OGOLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ZIEMI TORUNSKIEJ W SZACHACH BLYSKAWICZNYCH 2024- DO LAT 10
Torun
s
2024-06-09
0000-00-00
N/RTD
Inf.
OGOLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ZIEMI TORUNSKIEJ W SZACHACH SZYBKICH 2024- DO LAT 10
Torun
s
2024-06-08
0000-00-00
N/RTD
Inf.
OGOLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ZIEMI TORUNSKIEJ W SZACHACH BLYSKAWICZNYCH 2024- DO LAT 14
Torun
s
2024-06-09
0000-00-00
N/RTD
Inf.
OGOLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ZIEMI TORUNSKIEJ W SZACHACH SZYBKICH 2024- DO LAT 14
Torun
s
2024-06-08
0000-00-00
N/RTD
Inf.
OGOLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ZIEMI TORUNSKIEJ W SZACHACH SZYBKICH 2024- DO LAT 8
Torun
s
2024-06-08
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Otwarte Druzynowe Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Szachach Standardowych 2024
Gryfice
t
2024-05-31
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Druzynowe Mistrzostwa Pomorza Zachodniego Amatorow 2024
Gryfice
t
2024-05-31
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXXIV Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski - Grupa A
Krakow
s
2024-05-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXXIV Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski - Grupa B
Krakow
s
2024-05-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXXIV Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski - Grupa C
Krakow
s
2024-05-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXXIV Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski - Grupa D
Krakow
s
2024-05-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXXIV Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski - Grupa E
Krakow
s
2024-05-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXXIV Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski - Grupa F
Krakow
s
2024-05-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XXXIV Miedzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Malopolski - Grupa G
Krakow
s
2024-05-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Festiwal Szachowy na Ursynowie - Grupa FIDE - czerwiec '24
Warszawa
s
2024-06-15
0000-00-00
N/RTD
Inf.
IX Turniej kolowy Spoldzielni Mieszkaniowej Baltyk 2024 Round 7-9
Gdynia
r
2024-06-05
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2024_A Round 9-13
Warszawa
r
2024-06-03
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2024_B Round 8-11
Warszawa
s
2024-06-04
0000-00-00
N/RTD
Inf.
286th YMCA Spring 2024-A Round 8
Warszawa
r
2024-05-31
0000-00-00
N/RTD
Inf.
286th YMCA Spring 2024-A Round 9-11
Warszawa
r
2024-06-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
287th YMCA Spring 2024-B Round 8
Warszawa
r
2024-05-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
287th YMCA Spring 2024-B Round 9-11
Warszawa
r
2024-06-06
0000-00-00
N/RTD
Inf.
288th YMCA Spring 2024-C Round 9-11
Warszawa
r
2024-06-05
0000-00-00
N/RTD
Inf.
289th YMCA Spring 2024-D Round 9-11
Warszawa
r
2024-06-04
0000-00-00
N/RTD
Inf.
31. Offense Brandenburgisches Seniorenturnier
Miedzyzdroje
s
2024-06-15
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Pawlowicki otwarty turniej szachowy od 1800 PZSzach o kategorie do FIDE
Pawlowice
s
2024-06-15
0000-00-00
N/RTD
Inf.
38th Voivoda Cup
Legnica
r
2024-05-29
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" kobiet w szachach 2024
Wagrowiec
s
2024-06-03
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej Blitza w Skwierzynie 02 06 2024r
Skwierzyna
s
2024-06-02
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej o Puchar Burmistrza Skwierzyny 25.05-02.06.2024
Skwierzyna
s
2024-05-25
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej FIDE w Ursusie do 2399 Elo o Puchar Burmistrza Ursusa A4 2024
Warszawa
r
2024-06-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej FIDE w Ursusie do 2399 Elo o Puchar Burmistrza Ursusa A5 2024
Warszawa
r
2024-06-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej FIDE w Ursusie do 2399 Elo o Puchar Burmistrza Ursusa A6 2024
Warszawa
r
2024-06-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej FIDE w Ursusie do 2399 Elo o Puchar Burmistrza Ursusa B2 2024
Warszawa
s
2024-06-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej FIDE w Ursusie do 2399 Elo o Puchar Burmistrza Ursusa C2 2024
Warszawa
s
2024-06-01
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Tournaments registered for August 2024 (
2024-08-01
)
Miedzynarodowe Mistrzostwa Pomorza o Puchar Solidarnosci 2024
Gdansk
s
2024-07-21
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XIX Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Pszczyny - szachy blyskawiczne
Pszczyna
s
2024-06-29
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XIX Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Pszczyny - szachy szybkie
Pszczyna
s
2024-06-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XX MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - Turniej blyskawiczny
Lazy
s
2024-06-29
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XX MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA A
Lazy
s
2024-06-24
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XX MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA B
Lazy
s
2024-06-24
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XX MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA C
Lazy
s
2024-06-24
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej szachow szybkich - Memorial Krzysztofa Zolnierowicza
Chelmno
s
2024-07-28
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Turniej szachow blyskawicznych - pamieci IM Krzysztofa Zolnierowicza
Chelmno
s
2024-07-27
0000-00-00
N/RTD
Inf.
VI Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - Open A
Chelmno
s
2024-07-23
0000-00-00
N/RTD
Inf.
VI Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - Open B
Chelmno
s
2024-07-23
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Nocny Maraton 2024 w szachach blyskawicznych
Zabrze
s
2024-07-05
0000-00-00
N/RTD
Inf.
IV Bieszczadzki Festiwal Szachowy 2024 - OPEN
Bystre
s
2024-07-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
IV Bieszczadzki Festiwal Szachowy 2024 - RAPID
Bystre
s
2024-07-11
0000-00-00
N/RTD
Inf.
IV Bieszczadzki Festiwal Szachowy 2024 - BLITZ
Bystre
s
2024-07-12
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mala Norma na I i km
Dabrowa Gornicza
s
2024-07-06
0000-00-00
N/RTD
Inf.
open klasyk na II kat
Dabrowa Gornicza
s
2024-07-06
0000-00-00
N/RTD
Inf.
VIII Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - OPEN A
Suwalki
s
2024-07-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
VIII Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - OPEN B
Suwalki
s
2024-07-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
VIII Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - OPEN C
Suwalki
s
2024-07-18
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Tournaments registered for September 2024 (
2024-09-01
)
Adolf Anderssen Chess Festival 2024 - Wroclaw Open A
Wroclaw
s
2024-08-08
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Adolf Anderssen Chess Festival 2024 - Wroclaw Open B
Wroclaw
s
2024-08-08
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Adolf Anderssen Chess Festival 2024 - Wroclaw Open C
Wroclaw
s
2024-08-08
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Adolf Anderssen Chess Festival 2024 - Weekend FIDE Open
Wroclaw
s
2024-08-10
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Adolf Anderssen Chess Festival 2024 - Anderssen Memorial
Wroclaw
s
2024-08-15
0000-00-00
N/RTD
Inf.
60th Anniversary International Akiba Rubinstein Chess Festival - GM Tournament
Polanica-Zdroj
r
2024-08-17
0000-00-00
N/RTD
Inf.
60th Anniversary International Akiba Rubinstein Chess Festival - Open A
Polanica-Zdroj
s
2024-08-17
0000-00-00
N/RTD
Inf.
60th Anniversary International Akiba Rubinstein Chess Festival - Open B
Polanica-Zdroj
s
2024-08-17
0000-00-00
N/RTD
Inf.
60th Anniversary International Akiba Rubinstein Chess Festival - Open C
Polanica-Zdroj
s
2024-08-17
0000-00-00
N/RTD
Inf.
60th Anniversary International Akiba Rubinstein Chess Festival - Open D
Polanica-Zdroj
s
2024-08-17
0000-00-00
N/RTD
Inf.
60th Anniversary International Akiba Rubinstein Chess Festival - Open E
Polanica-Zdroj
s
2024-08-17
0000-00-00
N/RTD
Inf.
60th Anniversary International Akiba Rubinstein Chess Festival - Open F
Polanica-Zdroj
s
2024-08-17
0000-00-00
N/RTD
Inf.
IV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK 2024 - GRUPA B
Torun
s
2024-08-10
0000-00-00
N/RTD
Inf.
IV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK 2024 - GRUPA A
Torun
s
2024-08-10
0000-00-00
N/RTD
Inf.
OTWARTE MISTRZOSTWA TORUNIA W SZACHACH BLYSKAWICZNYCH 2024
Torun
s
2024-08-10
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Szachy w Ustroniu lacza pokolenia 2024 - Turniej Masters
Ustron
s
2024-08-09
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Szachy w Ustroniu lacza pokolenia 2024 - Open A
Ustron
s
2024-08-09
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Szachy w Ustroniu lacza pokolenia 2024 - Open B - seniorzy 50
Ustron
s
2024-08-10
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Szachy w Ustroniu lacza pokolenia 2024 - Open C
Ustron
s
2024-08-10
0000-00-00
N/RTD
Inf.
V Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Emanuela Laskera
Barlinek
s
2024-08-24
0000-00-00
N/RTD
Inf.
77 Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Klasycznych - OPEN A
Mrocza
s
2024-08-15
0000-00-00
N/RTD
Inf.
77 Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Klasycznych - OPEN B
Mrocza
s
2024-08-15
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Tournaments registered for October 2024 (
2024-10-01
)
4 Pory Roku - Lato z Szachami 2024
Szczecin
s
2024-09-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XII PUCHAR ZABIEGO KRAJU - STRUMIEN 2024 - turniej 8
Strumien
s
2024-09-28
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XII PUCHAR ZABIEGO KRAJU - STRUMIEN 2024 - turniej 7
Strumien
s
2024-09-28
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mistrzostwa Swinoujscia 2024
Swinoujscie
s
2024-08-30
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Wielkopolska Liga Seniorow IVa - 2024 Round 10-11
Poznan
t
2024-09-22
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Tournaments registered for November 2024 (
2024-11-01
)
4 Pory Roku - Jesien z Szachami 2024
Szczecin
s
2024-10-12
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XII PUCHAR ZABIEGO KRAJU - STRUMIEN 2024 - turniej 9
Strumien
s
2024-09-29
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Mini-ELO Suwalki 2024 - turniej 4.
Suwalki
s
2024-09-28
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Tournaments registered for December 2024 (
2024-12-01
)
Mini-ELO Suwalki 2024 - turniej 5.
Suwalki
s
2024-11-09
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Tournaments registered for January 2025 (
2025-01-01
)
XX Ogolnopolski Mikolajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa A (do lat 8)
Gliwice
s
2024-12-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XX Ogolnopolski Mikolajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa B (do lat 10)
Gliwice
s
2024-12-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XX Ogolnopolski Mikolajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa C (do lat 13)
Gliwice
s
2024-12-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
XX Ogolnopolski Mikolajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa D (do lat 16)
Gliwice
s
2024-12-07
0000-00-00
N/RTD
Inf.
Tournament System: r = Round Robin,d = Double RR, s = Swiss, t = Team, m = Match
FIDE Archive for Poland
:
View tournaments from past periods. Select Period:
May 2024
April 2024
March 2024
February 2024
January 2024
December 2023
November 2023
October 2023
September 2023
August 2023
July 2023
June 2023
May 2023
April 2023
March 2023
February 2023
January 2023
December 2022
November 2022
October 2022
September 2022
August 2022
July 2022
June 2022
May 2022
April 2022
March 2022
February 2022
January 2022
December 2021
November 2021
October 2021
September 2021
August 2021
July 2021
June 2021
May 2021
April 2021
March 2021
February 2021
January 2021
December 2020
November 2020
October 2020
September 2020
August 2020
July 2020
June 2020
May 2020
April 2020
March 2020
February 2020
January 2020
December 2019
November 2019
October 2019
September 2019
August 2019
July 2019
June 2019
May 2019
April 2019
March 2019
February 2019
January 2019
December 2018
November 2018
October 2018
September 2018
August 2018
July 2018
June 2018
May 2018
April 2018
March 2018
February 2018
January 2018
December 2017
November 2017
October 2017
September 2017
August 2017
July 2017
June 2017
May 2017
April 2017
March 2017
February 2017
January 2017
December 2016
November 2016
October 2016
September 2016
August 2016
July 2016
June 2016
May 2016
April 2016
March 2016
February 2016
January 2016
December 2015
November 2015
October 2015
September 2015
August 2015
July 2015
June 2015
May 2015
April 2015
March 2015
February 2015
January 2015
December 2014
November 2014
October 2014
September 2014
August 2014
July 2014
June 2014
May 2014
April 2014
March 2014
February 2014
January 2014
December 2013
November 2013
October 2013
September 2013
August 2013
July 2013
June 2013
May 2013
April 2013
March 2013
February 2013
January 2013
December 2012
November 2012
October 2012
September 2012
August 2012
July 2012
May 2012
March 2012
January 2012
November 2011
September 2011
July 2011
May 2011
March 2011
January 2011
November 2010
September 2010
July 2010
May 2010
March 2010
January 2010
November 2009
September 2009
July 2009
April 2009
January 2009
October 2008
July 2008
April 2008
January 2008
October 2007
July 2007
April 2007
January 2007
October 2006
July 2006
April 2006
January 2006
October 2005
July 2005
April 2005
January 2005
October 2004
July 2004
April 2004
January 2004
October 2003
July 2003
April 2003
January 2003
October 2002
July 2002
April 2002
January 2002
October 2001
July 2001
« go back
Top Players
Top Countries
Top Chart
Players & Arbiters
Transfers
Tournaments
Tournaments Archive
Download Rating List
Rating Calculators
Share this page
© World Chess Federation | Contact us:
admin@fide.com
| Developed and supported by Elista FIDE Office | Ratings questions:
Elista FIDE Office